Wpis z mikrobloga

1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Bulioner
2. Najbardziej cringe'owy moment: mam wątpliwości między przytulaniem i całowaniem się na siłę Piotera i Doris... ALE WYGRYWA: gra na gitarze mamy Adama
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: Agnieszka
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: nieironicznie sympatyczna wydaje się matka Adama
5. Najbardziej szkoda mi osoby: Agnieszki
6. Scena, podczas której miałem/am ochotę wyłączyć transmisję: Żenujące spotkanie Bulionera i Agnieszki ze znajomymi. Pajace, parodyści, sztuczne uśmiechy
7. Największy/a
1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: toxic Piotr
2. Najbardziej cringe'owy moment: przytulanie na siłę ex aequo wypowiedź bulionera po co tyle jeżdzi po Włocławku. I jeszcze gadki o Helence.
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: Agnieszka
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: mama Adama
5. Najbardziej szkoda mi osoby: Dorota
6. Scena, podczas której miałem/am ochotę wyłączyć transmisję: gdy Pioter kazał się przytulać, bo ma potrzebę po kłótni, a potem zrobił mema z pingwinem "teraz
@grzesix2:
1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: bulioner, na ostatniej prostej pięknie wyprzedził mlaskuna
2. Najbardziej cringe'owy moment: mam dwa, oba u bulionerów z siostrą w roli głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- "zupa mamy ci nie smakuje?"
- jak siostra złamasa poprawiała Adze spódniczkę, nie wiem czy ktoś z Was wyłapał moment ale aż mnie ciary żenady przeszły xD
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: team Aga ʕ
@grzesix2: 1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Piotr i jego pogląd na seks.
2. Najbardziej cringe'owy moment: Zapoznanie Agi z pracownikami Bulionera.
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: Aga
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: kot Doroty
5. Najbardziej szkoda mi osoby: matki Adama szczególnie po ostatnim odcinku
6. Scena, podczas której miałem/am ochotę wyłączyć transmisję: przydługie sceny z decyzjami
7. Największy/a wygrany/a edycji: Aga, Adam i Dorota po zasypaniu przez propozycje spotkań od zainteresowanych
@grzesix2:
1. Rekin aka Bulioner na równi z Pioterem
2. Poprawianie spódnicy Adze, przebieranie Agi w ciuchy siostry Rekina lub jej koleżanek
3. Aga, pieski Dorci, piesek Patrycji
4. Pieski i kotki
5. Aga :(
6. Setki Pati
7. Nowa dupera Bulionera Rekina
@grzesix2:
1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Pato Patrycja
2. Najbardziej cringe'owy moment: jezdzenie z rosolem, Okudzawa, ostatnia wizyta Patrycji i Adama u jego mamy (mega awkward)
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: w sumie to nikt, ale jesli musze wybrac to Aga i Adam
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: Nie wiem
5. Najbardziej szkoda mi osoby: Agi, Piotra (bo jest nieporadnym beta frustratem)
6. Scena, podczas której miałem/am ochotę wyłączyć transmisję: kazda scena,
@grzesix2:

1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Key Account Support Manager Assistant of Drive Thru Chicken Soup

2. Najbardziej cringe'owy moment: nie wiem czemu, ale droga do białegostoku. Z tego blichtru, elit, fajnopolactwa i high life'u wyszło jakimi są knurami tańcząc i śpiewając jakieś wsiowe rapdiscopolo.

3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: jezu nikogo nie lubię. Z nikim nie chciałbym być na piwie przy jednym stoliku. No ale jakby kolega przyprowadził Agę to bym
@grzesix2:

1. Najczarniejszy charakter tej edycji to:

Chyba Patrycja. Zwykła patusiara. "Domyśl się", fochy z dupy, agresywne odzywki, zero empatii.

2. Najbardziej cringe'owy moment:

Raczej nie było jakichś wybitnie żenujących momentów, może niewyparzony jęzor babci Patusiary na weselu + to, że Kamieniarz miał świadka z przypadku.

A, no i wizyta w firmie. Jprdl.

3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik:

Chyba Adam. Nawet ta "biedna" Agnieszka nie była taka święta, co udowodniła chociażby w momencie,
poleciałeś, ona sobie żartowała w ten sposób, tak jakby droczyła się z koleżanką.


@NieistotneKto: Masz relację tej koleżanki, że wiesz jak ona to odebrała? Ta koleżanka miała okazję coś odpowiedzieć, że można to nazwać "droczeniem"? Bo mi się wydaje, że to typowe, bezmyślne chlapanie ozorem ludzi, którzy mają wyczucie kamienia. Gdyby jej ktoś powiedział "hahaha Aga, co ty te sukienki tak pożyczasz, tak słabo ci w tym banku płacą?" to nie
1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Piotr aka spermiage
2. Najbardziej cringe'owy moment: Okudżawa ()
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: Dorotka - ja wiem, że mimoza, ale jednak niejednokrotnie zachowała rozsądek, gdy spermiage powinien dostać z liścia, do tego bardzo świadoma (w przeciwieństwie do Agi), pewnie po terapii
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: Okudżamama, chciałabym znać background dymów między nią a synkiem ( ͡º ͜ʖ
1. Najczarniejszy charakter tej edycji to: Pjoter
2. Najbardziej cringe'owy moment: wszelkie próby pocałowania Doroty przez Piotra
3. Najsympatyczniejszy/a uczestnik: Agnieszka
4. Najciekawszy uczestnik drugiego planu: kot Doroty
5. Najbardziej szkoda mi osoby: Dorotki
6. Scena, podczas której miałem/am ochotę wyłączyć transmisję: Śpiew mamy Adama na ślubie
7. Największy/a wygrany/a edycji: Adam - uwolnił się od patopyśki i jeszcze wzbogacił swoje CV o doświadczenie pracy w Warszawie XD
@grzesix2: tak patrzę, że najbardziej cringe'owy moment to u wieku Okudżawa, ale dla mnie u Bulionów było najwięcej tego zaczynając od podróży poślubnej do obozu zagłady w Sztutowie, przez to, że nie mógł jechać busem i wysiadł w Toruniu jakieś 40 minut przed końcem podróży, jazda z rosołem, jazda wszystkim, planowanie wieczne, odkurzanie szafy po imprezie i oczywiście uroczystość powitania żony super hiper managera w pracy.