Wpis z mikrobloga

Z innej beczki jaki żel pod prysznic używacie i czy macie jakiś swój ulubiony?
Ja przypadkowo poznałem żele masveri i nic lepszego do tej pory nie miałem. Jeden to zapach aventusa drugi Spicebomb extreme. Trzeci taki sobie( ͡° ͜ʖ ͡°) naprawdę czuć , że składniki są dobrej jakości. W rossmannie są za nie duże pieniądze
#perfumy
GodALLU - Z innej beczki jaki żel pod prysznic używacie i czy macie jakiś swój ulubio...

źródło: comment_1653037437MX7ItKoh6L06MtHP0ncodY.jpg

Pobierz
  • 30
@GodALLU: Zapachowo rzeczywiście są na dobrym poziomie, mogłyby być jednak gęstsze. Moim ulubionym był kiedyś Axe Anti Hangover, ale ostatnio przypomina bardziej wodę niż żel ( ͡° ʖ̯ ͡°). Aktualnie używam najczęściej różnych żeli Old Spice, Masveri właśnie i od niedawna Le Petit Marseille, szczególnie Czerwona Pomarańcza i Szafran
Pisalem już w którymś wątku o tym. Mam masveri urban cologne natomiast polecam coś co taniej wychodzi, aczkolwiek nie każdemu będzie dane kupić w dobrej cenie, w TK Maxx 1l butelka Erbario Toscano kosztuje 29,99. Bardzo przyjemne zapachy i skład chyba Ok.
@GodALLU: miałem wszystkie 3. Starają się imitować kilka popularnych profili zapachowych z takim sobie efektem. Najgorsze w nich jest to, że niebieski i żółty są strasznie lejące się. Z Rossmana lepsze były te Natura Siberica, ale wycofali, bo niby ruskie, chociaż kod produktu i spółka estońska.