Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki.

Zauwazylem, ze nie ma (albo nikt sie do mnie nie odezwal w tym temacie) wykopowego serwera dc skupionego na wspolnym graniu (wiem, ze jest jeden- gdzie tez mozna cos pograc, ale sie na tym nie skupia). Dlatego chce rozwinac moj maly serwer dc, ktory do tej pory sluzyl mi i moim znajomym do grania. Jest tam nas 2-5 osob, gramy w lola, csa, wowa i czasem inne tytuly. Wiek to 24-30 za jedym wyjatkiem, mamy mojego kuzyna, ktory ma okolo 16 lat.

Szukamy ludzi do wspolnego grania w rozne gry sieciowe od #leagueoflegends, #csgo, przez #amongus, town of salem i jakies mmo, ktore nam wpadna w oko.

Poki co szukamy:

- osob pelnoletnich, potrafiacych sie zachowac
- zadnych grumpy, wiecznych narzekaczy
- ludzi, ktorzy lubia sobie pograc
- komunikatywnych osob
- w miare aktywnych

Na chwile obecna dodaje przez pw, nie mam otwartego linka. Jezeli jestes zainteresowany/a to napisz na pw, fajnie jakby znalazlo sie tam kilka podstawowych info o Tobie (wiek, w co lubisz grac, czego oczekujesz :) ).

Nie chcemy robic z serwera jakiejs masowki a bardziej stale grono do fajnego siedzenia na dc, smieszkowania i grania :)

#discord #grajzwykopem #gry
  • 6
@czuczupikczu: Kiedyś był wykopowy serwer Among Us, gdzie grało się głównie w niego, ale też w inne gry, które wymieniłeś, ale właściciel tamtego DC zwariował (dosłownie nie wyrobił psychicznie, to nie jakiś żart) i zaczął wszystkich banować z różnych powodów. W końcu tych kilka osób, które się ostały, same się ewakuowały. Obecnie większość gra na serwerze Reverse Community.