Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@haabero: @frow: pewien piłkarz (Mbappe) który rzekomo był dogadany z Realem Madryt w którym gra Benzema(autor posta, kolega z reprezentacji Francji) wybrał pieniedze szejkow, ogromne pieniądze, i jednak nie przejdzie do Realu, a zostanie w PSG. Pieniądze przysłoniły sportowe ambicje.
  • Odpowiedz
@bartiii_ mbappe... sluchaj #!$%@? dzieciaku jak ty bys ode mnie tak na pi*de wylapal bym cie #!$%@? bez najmniejszego problemu. sluchaj, jezeli ktos przyjezdza do nas ze sprzetem to #!$%@? go sprzetem rowniez i teraz posluchaj mnie, jezeli latanie #!$%@? ze sprzetem jest bez honoru to #!$%@? obrazasz tupaca amaru shakura bo tupac amaru shakur strzelal i my tez bedziemy do was strzelac #!$%@? jak sie bedziecie pruli‼️
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@bartiii_: żółw dobrze robi, kogo obchodzą jakieś przyjaźnie piłkarskie xD kuje żelazo póki gorące i tyle w temacie
Reszta świata co najwyżej może zrobić mema
Chlip chlip xD
  • Odpowiedz
@Krzyshake ja jemu się nie dziwię bo pieniądze są tak duże że większość z nas by się im poddała,problem leży gdzie indziej,jak klub który przynosi straty rok w rok może sobie na to pozwolić.Wszyscy muszą się poddawać financial fair play tylko nie katarczycy i Kelaiffi bo smarują uefie.Oby teraz #!$%@? Pereza sięgnęło zenitu i #!$%@?ł finansowo tą organizacje superligą.
  • Odpowiedz
@bartiii_: Nie dziwię się dzieciakowi, że wybrał hajs, za który zwykły śmiertelnik zapewniłby byt swojej rodzinie na 10 pokoleń do przodu. Dziwię się natomiast, że ktokolwiek ma czelność coś pieprzyć o „finansowym fair-play” w czasach, gdy taki pompowany petrodolarami rak jak PSG psuje po prostu ten sport.

Blame the game, not the player.
  • Odpowiedz
Ciekawe który z was by nie klepnął pół miliarda ojro w rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) że zachował się jak #!$%@? to jedno ale na każdym kroku wykopki powtarzają, by patrzeć swojego interesu, że w pracy jest się tylko najemnikiem, #!$%@?ć szefa, miejsce pracy jest jutro może być inne więc o co chodzi?
  • Odpowiedz
@bartiii_
Hmm pomyślmy co jest gorsze, rozmyślanie nad zmianą pracy i wybranie jednak tej lepiej płatnej czy bycie skazanym za współudział przy szantażowaniu swojego kolegi. Beka ale z Benzemy
  • Odpowiedz