Wpis z mikrobloga

Jako Polacy mamy problem. PiS to ganksterka i kolesiostwo, które należy pogonić, ale nie ma kim ich zastąpić. Żyjemy w matni.


@kodishu: A na wybory poszedles czy nie "bo nie ma na kogo glosowac"?

Jesli nie poszedles to nie marudz.

Jakbys poszedl i zaglosowal na kogokolwiek innego to masz prawo marudzic.

Gdyby wszyscy co nie poszli "bo nie ma na kogo glosowac" jednak by zaglosowali na kogos innego niz pis to
@gorzki99: Co Ty za bzdury gadasz. Jeśli do wyboru miałbyś zażyć heroinę lub zażyć kompot to co byś wybrał? Sugeruję, że po prostu nie wybrałbyś się na spend, na którym wali się po kablach. Tak samo niektórzy odpuścili wybory. Wybieranie mniejszego zła jest równie złe, co wybieranie zła.
@Zordon_: I dzieki takim jak ty mamy co mamy. Oczywiscie nie poszedles glosowac bo nie ma na kogo?

To teraz nie boldop jak to jest zle. Bo jest tak zle dzieki tobie i takim jak ty.

Patologia zaglosowala na pis - no nic z tym nie zrobisz - takie mamy prawo.

Ale kolejna patologia nie poszla na wybory. Dziieki temu jakies 20% spoleczenstwa zadecydowalo o losie 80%.
Pis na starcie mial
@gorzki99: Ale gościu, nie rozumiesz, że ja nie widzę odpowiedniej dla siebie partii? Według mnie głosowanie na którąkolwiek nic nie da bo każda zrobi to samo. Obowiązek obywatelski to też dbać o swoje otoczenie, a zobacz jak wyglądają każde krzaki, w które zajrzysz, masa śmieci. I nie wierzę, że Ty też jesteś sumienny co do tego.

A jedyna patologia jaka istnieje, to taka, która nie jest w stanie pojąć, że poglądy
Ale gościu, nie rozumiesz, że ja nie widzę odpowiedniej dla siebie partii?


@Zordon_: Ale gosciu nie czaisz ze wasnie siebie tlumaczysz?

Ja tez nie widze. Ale na wybory chodze. Mam taka zludna nadzieje ze beda kiedys takie wybory ze kazdy pojdzie i zaglosuje. Na kogokolwiek byle nie pis. Spowoduje to ze nawet jak pis wygr to nie bedzie mial wiekszosci i bedzie mial duzo trudniej rozpierdzielac panstwo. Dzieki takim jak Ty