Wpis z mikrobloga

Popieram wystawianie p0lek
nawet nie z jakiejś sadystycznej przyjemności, że p0lka została wystawiona i czeka 2 godziny na chada
ale dla tej hipokryzji i podwójnych standardów które się wylewają z normictwa i p0lek

Jak ja jestem wystawiany albo laska nagle odwoła spotkanie godzinę przed,
sytuacje gdy gość jedzie do sąsiedniego miasta i tam jest wystawiany,
gdzie laska po prostu przyszła się napić kawy i zjeść
Takie coś jest nagminne i na pewno nawet normicy i beciaki przynajmniej dwa razy w życiu się z tym spotkali,
absolutnie nie wywołuje u nich to minimum refleksji, przemyśleń tylko ,, a ma tzipe to jej wolno, naturalna rzecz, pewnie coś ze mną jest nie ta" xD
z takim czymś ze strony męskiej części znajomych praktycznie się nie spotkałem

Jak ktoś wystawi p0lka, uuuuuuu tu już sperma i gniew zalewa oczy i najchętniej by gościa zlinczowali bo nie szanuje naszych p0lek witaminek dobra narodowego, najlepszego towaru eksportowego i jedynej atrakcji turystycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normictwo i mizoandrycy sami się dobijają i pokazują jakimi są hipokrytami z kompleksami większymi niż przegryw

#p0lka #blackpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #beciaki #logikaniebieskichpaskow
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: akurat że ktoś ciebie wystawił kilka razy to raczej dobrze dla ludzkości XD jeszcze doszło by do niepotrzebnego rozmnożenia zgniłych genów i trzeba by było to sprzątać