Wpis z mikrobloga

Pod moim ostatnim wpisem o Liminal Spaces obiecałem zawołać wszystkich których zaplusowali ten komentarz. No i teraz muszę zawołać 1500 osób do informacji, że jestem debilem, który rusza aparatem w trakcie robienia zdjęcia i połowa jest rozmazana xD No ale dobrze, OP obiecał, OP will deliver.

JAK SAM OCENIAM SWOJĄ SESJĘ

No nie jestem zadowolony. Zdjęcia, które miały być najciekawsze okazały się totalnie rozmazane. Trochę z mojej winy a trochę z przypadku bo mimo, że stałem w prawie pustej galerii to ktoś i tak musiał przejść obok i trącić. Czy klisza to dobry wybór? Chyba jednak nie do końca. Trzeba strasznie pilnować się z poruszaniem aparatem a jednak zdjęcia galerii robi się z przyczajki więc o trącenie nie trudno. No i aparat ma automatyczne przewijanie kliszy więc każde pstryk to hałas, który przyciąga uwagę. Owszem kilka miejsc moim zdaniem wyszło fajnie ale uważam, że powinienem powtórzyć swój spacer.

Teraz rozważam stary telefon typu k800i czy k770i.

Aby ułatwić odbiór to skleiłem foty w krótki film. Bardzo dziękuję @pankos za muzykę. Niżej w komentarzach zdjęcia aby się im przyjrzeć.

#liminalspaces #kurdeprzypau #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
SzubiDubiDu - Pod moim ostatnim wpisem o Liminal Spaces obiecałem zawołać wszystkich ...
  • 66