Wpis z mikrobloga

@Raf_Alinski:
Słowacja tak słabo jak myślałem Pamiętam jak znajomy się podniecał ile kumpel jego ojca ma emerytury i w ogóle jak to zajebiście na Słowacji. Nigdy tego nie rozumiałem - Słowacja nigdy nie kojarzyła mi się z bogactwem i jest to jeden z najnudniejszych krajów jakie znam. Nie wiem co tam ludzie robią po 20 bo na ulicach ich nie ma
@Raf_Alinski: dochód? Dziwna miara. Można być obrzydliwie bogatym w majątku, oszczędnościach oraz wszelkich aktywach. Mieć dochodu bieżącego całe: ziobro. I się wtedy nie jest w 1% najbogatszych. Ba, wg takiego kryterium jest się biedakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast ktoś kto zarabia nawet niezły pieniądz tyrając na co dzień ale dajmy na to kredytów ma jeszcze więcej, czyli netto ma zerowy albo ujemy majątek. To dopiero kurła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@victordeleco2: Niestety odziedziczenie spadku nie zależy za bardzo od wyborów życiowych ;) Większość z nas może po prostu starać się maksymalizować dochody i rozsądnie korzystać z kredytu, żeby nie był pętlą, a otwierał trochę szybciej możliwości, na które i tak by się zapracowało w perspektywie kilku lat. Np. po co komu duży dom, gdy już odchowa dzieci? A zarobki też można zwiększać z głową. Ostatnio zmieniałem pracę i faktycznie miałem większość
@Raf_Alinski: dobrze wiedziec ze jestem w 1% w Polsce, w ogole nie czujac tego. Przeciez jakbym mial kilka dzieci to te dziesiec kola to by na tylko srednie zycie wystarczylo a nie na xD 1% najbogatszy
10kzł netto/m-c z plusem i jestem wśród 1% najlepiej zarabiających (niekoniecznie najbogatszych) w kraju?


@instalacja: mit programisty 15k upada na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na ulicy w malym powiecie okolo 30% samochodu to nowki fury powyzej 200k (ja jestem w szoku). Najwiekszy zaklad zatrudniajacy ponad 1000 osob w miasteczku ponizej 10 000 placi w sumie troche ponad minimum, Skad kozwa to wszystko (5k to juz jestes