Wpis z mikrobloga

Ile wydajcie miesięcznie na swojego kota ?
Właśnie podliczyłem i wychodzi na to, że moje sierściuchy kosztują ~120zł/kota/miesiąc i zastanawiam się jak to wygląda u innych wykopków.

U mnie koszt żwirku (cat's best zbrylający się) to 24,45 / miesiąc / kot.
Do tego karma sucha (2kg starcza na 2 miesiące, jako dodatek do diety, feringa sterilised): 12,45 na kota / miesiąc.
No i mokra (obecnie bozita, kochają to gówno wątpliwego pochodzenia): 5zł za karton na dzień, czyli 2.5pln na kota = 75pln na kota za miesiąc.

No i cyk robi się 111,9PLN, a jeszcze jakieś przekąski czy coś takiego czasem dochodzi.

#koty #kot
  • 4
@suluat: Moje wybrzydzają okropnie jeżeli chodzi o mokre, suche zjedzą prawie każde ale martwię się o ich nerki także robię wszystko aby jadły suchej jak najmniej, kupuję im surowego indyka, kurczaka, wołowinę i to częściej jedzą bo mokra zazwyczaj ląduje w koszu :| Ale to pewnie przez suchą, jak jadły samą mokrą to było super.
@suluat: Daję trochę jako przekąskę, całą resztę sparzam wrzątkiem i właściwie na początku się rzucały bardziej na surowe a później zaczęły czekać aż sparzę, więc chyba takie „gotowane” im lepiej smakuje
Koty są zaszczepione, odrobaczone etc salmonella raczej nie zdarza się tak często bo to przecież mięso z marketu, mieliby #!$%@? jakby wyszło, że sprzedają drób z salmonellą, od tego są testy jakości itd