Wpis z mikrobloga

https://www.plusliga.pl/news/id/49735.html

Ten tekst brzmi jakby mi wypowiadał wojnę. Jakbym nie był senny to bym go sobie jakoś cytatami wypunktował. Zdaje się, że największym sukcesem PLS jest to, że ułatwił pracę dziennikarzom przygotowując bezpłatne pakiety medialne. Brawa także za poprawę zasięgów w mediach społecznościowych. Był taki moment w tym sezonie, że myślałem, że plusliga wyskoczy mi z lodówki. Tak się jednak nie stało, bo działalność PLSu w mediach jest LAKONICZNA i ogranicza się do podstawowych narzędzi medialnego przekazu. Brak highlightów, wywiadów, ciekawych smaczków z ligowych parkietów nie zainteresuje widza, który pogubiony w odmętach internetu natknął się na treści plusligowe.
#siatkowka
  • 4
Dziennikarze mogą korzystać z materiałów przekazywanych przez Biuro Prasowe Polskiej Ligi Siatkówki S.A. bezpłatnie i bez konieczności podawania źródła.


@vasos: Normalnie jedno wielkie xD

Myslę, że ten tekst miał być odpowiedzią na ostatni artykuł kwestionujący poszerzenie ligi na siatka.org
@vasos: @groman43: polecam obejrzeć wywiad z Prezesem Warty K. Baranem.
Jest tam kilka smaczków nt funkcjonowania Plusligi, w tym jest tez poruszany temat promocji marketingu. Jak rozminiecie opis filmu macie znaczniki czasowe, można sobie przewinąć do poszczególnych pytań.

https://youtu.be/RfnaGasEnv4

Marketing i promocja siatkówki to jak napisał @groman43

Normalnie jedno wielkie xD


Tak dla porównania polska liga koszykówki czyli PLK wciąga nosem Pluslige pod względem promocji i marketingu. Mocno aktywne konta
Brak highlightów, wywiadów, ciekawych smaczków z ligowych parkietów nie zainteresuje widza, który pogubiony w odmętach internetu natknął się na treści plusligowe.


@vasos: więcej drużyn, więcej meczów! Już nie możemy się doczekać do komentowania meczu online, zaczynania transmisji po trzecim punkcie i kończenia jej jakieś 0,5 sekundy po wyborze MVP!
@vasos: najlepsze są highlightsy na polsatsport.pl, które żeby móc obejrzeć 5 minut trzeba wcześniej zobaczyć 3 minuty reklam, które się jeszcze zatrzymują jak przełączy się na inną kartę w przeglądarce, idź pan w Ch. z taką promocją. Dla potomnych to uBlock na telefonie sprawnie omija te ich złodziejskie podejście.