Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. W lutym zamówiłem z aliexpress kilka drobiazgów do samochodu (klipsy do uszczelek i takie tam). Dziś mija 100 dni od nadania przesyłki, która nadal nie dotarła. W ali paczka figuruje jako doręczona.

Myślicie że jest jakaś nadzieja że jeszcze się znajdzie? Kogo w ogóle o nią pytać?

#aliexpress #alipaczka ##!$%@?
  • 12
Ostatnia pozycja w trackingu to udana odprawa celna 1 marca.

W ali paczka figuruje jako doręczona.


@mg1111: wybierz jedno... Z jaką datą doręczono? Bo masz określony termin na spór - więc może być już za późno.
@mg1111: jak dla mnie to jest raczej po temacie, paczka nie dojdzie, deal with it. Jakoś od 2021r z ali wysylki pocztowe przestały do mnie dochodzić. W 2021 wszystkie kabelki USB jakie zamawiałem i też jakieś gadżety do samochodu - nie przyszły wcale. Też szkoda, bo kabelki miały się przydać, no ale zwrot zrobili więc chociaż na kasie nie jestem w plecy.

Nadzieja wróciła jak dali self-pick-up, czyli do paczkomatu, wtedy
via Android
  • 0
Nadzieja wróciła jak dali self-pick-up, czyli do paczkomatu, wtedy jakoś tracking sensowny, przesyłka pojawia się w apce inpostu no i paczki dochodzą jakoś szybciej. Nawet wolę wybrać dostawę za dodatkową opłatą (czasami jakieś 1zł z groszami, czasami 6..7zł) żeby tylko był paczkomat


Niestety mało która oferta ma tę opcję dostawy.
Co za ironia, że paczka przemierzy pół świata i zawsze musi się zgubić w Polsce.

Nic to, zawnioskuję o zwrot kasy, może
Niestety mało która oferta ma tę opcję dostawy.


@mg1111: to się dynamicznie zmienia, trzeba obserwować i przeklikiwać zmieniając metodę wysyłki i patrzeć czy pojawia się opcja paczkomatu. Jakiś miesiąc, dwa temu nic nie było z wysyłką paczkomatowa, teraz te same oferty nagle to mają
via Android
  • 0
Zwrócili kasę także w sumie już nawet nie czekam na tę paczkę. Dzięki za rady. Będę starał się wybierać paczkomat. Oby było jak najwięcej takich ofert.