Wpis z mikrobloga

Dramat w kilku aktach.

Ten profil to jest hit. Nie ma chyba obecnie lepszego opisu współczesnych młodych dziewczyn jak ich profile na twitterze. Wielkie księżniczki i kobiety na poziomie co się szanują, a co do czego rozkłądają nogi jak leci, a potem problemy psychiczne i niekiedy wizyty w wariatkowie. Polecam poczytać jej inne wysrywy, bo to jest poziom Choroszczy czy innych Tworek.

A teraz taki Marek czy inny jakiś cichy Przemek ci założy tindera aby znaleźć drugą połówkę i z trudem ci kilka matchy może wyłapie xD. Naprawdę podziwiam jak ktoś używa tindera do czegoś innego niż ONSy i FWB. A tutaj wystarczy, że panna ma psiochę i nie musi nic robić, bo ma atencje, a potem płacz i problemy psychiczne, bo jest robiona przez byle kogo.

Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są takie, no ale ludzie litości. I jeszcze takie profile są wzorem dla innych młodych dziewczyn ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #bekazprzegrywow #przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki
technojezus - Dramat w kilku aktach.

Ten profil to jest hit. Nie ma chyba obecnie ...

źródło: comment_1653553016nXI20JJypqzm6dh80bN4wO.jpg

Pobierz
  • 12
Ja wiem, że nie wszystkie kobiety są takie, no ale ludzie litości. I


@technojezus: @ByleNiep0lka: wszystkie takie są

Niepopularna ale prawdziwa opinia

Różnica między szara myszką introwertyczką, a wyuzdaną klubową ekstrawertyczką nie tkwi w przebiegu. Przebieg facetów jest taki sam. Różnica tkwi w tym, że wyuzdana klubowiczka nie ukrywa, że lubi seks i puszczanie się, a szara myszka dba o opinie, udaje porządną, kryje się, daje zdjęcia które szczują cycem