Wpis z mikrobloga

Faktycznie, dobór kolorów ubrań wobec karnacji i koloru włosów, oczu etc. nigdy nie był w modzie istotny xD


@szpongiel: Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś dobierał stanik według koloru oczu czy włosów. O ile w przypadku doboru makeupu czy kosmetyków do twarzy karnacja rzeczywiście ma znaczenie, tak w przypadku stoju kąpielowego to jeden kij czy modelka jest biała, czarna czy niebieska, bo decydujące znaczenie ma rozmiar, a nie to kto ten ubiór
  • Odpowiedz
@pamperap: dobra i taka atrakcyjna murzynka. Ja widzę zmasowany atak reklam z grubymi murzynkami uprawiającymi sporty nietypowe dla otyłych typu balet lub grube murzynki z dziwnym uzębieniem pełnym szpar żyjącymi gumę orbit. Rasizm że ja pierdyle
  • Odpowiedz
czarni istnieją

ktoś robi reklamę z czarną modelka

prawica: ja rozumiem tolerancje, ale to już przesada


Progresywność prawicy nie przestanie mnie zadziwiać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś dobierał stanik według koloru oczu czy włosów.

Jak często nosisz staniki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym to nie jest stanik tylko kostium kąpielowy, i nie do oczu tylko właśnie koloru skóry/karnacji to jak najbardziej się dobiera kolor i wzór kostiumu, który pasuje. Podkreśla urodę, a nie np. w którym wygląda się blado.

O ile w przypadku doboru makeupu czy kosmetyków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11mariom: czyli powinno być więcej modelek i modemów o różnej budowie ciała i kolorze skóry

@Nosradamo: no i to by mi nie przeszkadzało. Różne budowy ciała to pół biedy, ale w którymś polskim sklepie widziałem przypisy typu "model na zdjęciu ma X cm wzrostu, Y wagi i rozmiar Z produktu" - i to jest mega.

Jak kupuję ciuchy to mnie interesuje jak będzie to wyglądało na osobie podobnej do mnie.
  • Odpowiedz