Wpis z mikrobloga

PiS wykorzystując obecną sytuację mółgby Kofnederacje zniszczyć machiną propagandową jak to zrobił z Petru.
Wystarczyłoby robić na nich materiały w TVP codziennie, a nie raz na ruski rok jak obecnie. Konfa jednak żeruje troche na niezadowolonym elektoracie PiS wiec ciagłe jej atakowanie zmniejszyłoby takie przepływy.
Tyle, że kto inny poza Konfa jest gotowy wejsć w koalicję z PiS? Może jakaś częśc PSL.
Dlatego przytemperują tylko, bo Konfederacja w Sejmie przy obecnych notowaniach PiS sie przyda. Teraz wystarczy, ze znowu Konfa zacznie atakowac prawdziwa opozycję i materiały w TVP złagodnieją.

https://wiadomosci.tvp.pl/60435675/prorosyjska-konfederacja

#konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka #rosja #ukraina
źródło: comment_1653743083cxRySRwiejk6sNP2BguAcx.jpg
  • 10
@szurszur: raz na ruski rok mogą zaatakować Konfederację w TVPiS. Ostatnio był materiał o PSL a poza tym resztę partii demokratycznych gnoją tylko tak przy okazji. Całe materiały zostawiają na PO.

Wydaje mi się, że z partii poza KO to właśnie Konfa w Wiadomościach ma największą taryfę ulgową, choć patrząc tylko na ostatni okres to mogę być w błędzie. Słynne zdjęcie Brauna z pewnym wydalonym człowiek już parę razy widziałem. Ale
Popytajcie pisowców czy wiedzą co to takiego ta Konfederacja. Minimum trzy czwarte nawet nie wie że taka partia istnieje. I tak ma być wg TVPiS