Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną 白酒!Mój drugi kanał YouTube tzn. To są Chiny DZIENNIK miał być budżetową wersją mojego głównego kanału czyli To są Chiny Jakoś tak wyszło że ten drugi kanał zyskał obecnie większą popularność niż mój główny. Co prawda na głównym jest ponad 50k subskrybentów ale tak naprawdę ten kanał działał tylko kilka miesięcy dwa lata temu więc wyświetleń jest więcej na drugim kanale. Drugi kanał ma tylko 38.7 k subskrybentów. Ale do rzeczy: zacząłem w miarę regularnie publikować na drugim kanale w okolicach listopada. Właśnie sprawdzałem statsy i mam już 10 filmów z wynikiem 6 cyfrowym a najlepszy właśnie osiągnął 666 666 wyświetleń! W związku z powyższym mam do Was pytanie:
#chiny #tosachiny #podrozujzwykopem #polskiyoutube #pytanie #kiciochpyta
LuckyStrike - Mirki, pijcie ze mną 白酒!Mój drugi kanał YouTube tzn. To są Chiny DZIENN...

źródło: comment_1653892586qC9K7NLxBFs0Dn1uUtcOWI.jpg

Pobierz

Jakie treści na temat Chin chcecie zobaczyć na moich kanałach?

  • Historia Chin 4.5% (6)
  • Chińska kultura i religia 8.3% (11)
  • Relacje z chińskich mediów 11.3% (15)
  • Nasze życie codzienne 5.3% (7)
  • Podróże po chińskich wiochach 7.5% (10)
  • Nasza praca czyli chińskie fabryki 14.3% (19)
  • Chińskie miasta 5.3% (7)
  • INNE: napisz w komentarzu 43.6% (58)

Oddanych głosów: 133

  • 20
@LuckyStrike: tak samo jak AK była terrorystami dla postępowej 3 rzeszy. Dzikusy lokalne nie rozumieją, że zostali podbici przez wyższa cywilizację i mają sie podporządkować. I niezła ilośc tych terrorystów, ponad milion w obozach koncentracyjnych
@pytlar: weź se wpisz w Wikipedię co to jest ETIM i popatrz do jakich organizacji należy. Zastanów się dlaczego Amerykanie wykreślili ich z listy organizacji terrorystycznych mniej więcej w tym samym okresie jak zaczęła się propaganda o biednych Ujgurach walczących o wolność. I proszę nie porównuj tych islamistów do AK.