Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
334 159 + 110 = 334 269

Wczorajszy wypad na Kalwarię Pacławską. Ruszyłem z samego rana, bo miałem plany na godziny popołudniowe. Po 25 minutach jazdy kolega napisał, że chce dołączyć i czekając na niego zwiedziłem okolice, w tym Monaster w Ujkowicach. Później uderzyliśmy na rynek w Przemyślu, a stamtąd już na Kalwarię.
Pod górkę zatrzymałem się tylko raz przy kapliczce, gdzie można nabrać wody ze źródełka. Na Kalwarii chwilowy odpoczynek, zjedliśmy po zapiekance, weszliśmy na chwilę do sanktuarium i poszliśmy na wieżę widokową. Tam spotkaliśmy kolarkę z Ukrainy, której pomogliśmy znaleźć drogę do Ustrzyk Dolnych.
Droga powrotna prowadziła przez Zalesie, Krasiczyn, Wapowce, po to żeby nie wracać tą samą trasą, którą przyjechaliśmy.
Wycieczkę oceniam dosyć dobrze, droga w większości asfaltowa, choć trafiło się kilka km szuterku, ale były to głównie zjazdy.
W tym miesiącu wpadło ponad 8k przewyższeń przy przejechanych prawie 800km ( ͡ ͜ʖ ͡)

Total explorer tiles 808 (+31)
Max cluster size 275 (-)
Max square size 13 x 13 (-)

#rowerowyrownik #triban #wykoptribanclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
ZnasztegoAndrzeja - 334 159 + 110 = 334 269

Wczorajszy wypad na Kalwarię Pacławską. ...

źródło: comment_1653902663VcPZOwl72W7edp86Q1dUeV.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ashby: słyszałem dużo opinii, że telefon z tego może wypaść. Staram się go używać tylko jeżeli nie znam trasy i muszę co chwilę na telefon zerkać. I głównie na asfaltach. Ale wczoraj zjeżdżałem szutrami, gdzie telepało niemiłosiernie i telefon trzymał się bardzo dobrze. Uchwyt dostałem w wykopace, a jest tribanowski i pasuje do roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ashby: Miałem go w rowerze crossowym, telefon nigdy nie wypadł, a czasami naprawdę ładowałem się na wertepy lub jechałem pełną petardą na szutrach. Miałem go w motocyklu, co prawda z gumką która łapie rogi telefonu ale nigdy nawet telefon nie przestraszył, że wypadnie. Mam teraz w tribanie - siedzi sztywno. Co prawda, każdy kolejny, który kupuję jest gorszy jakościowo, ale co do trzymania telefonu (s20fe czyli patelnia) nie mam zastrzeżeń, mimo