Wpis z mikrobloga

Wiem ze Lewandowski czuje sie dotkniety zamieszaniem wokoł Halaanda i dlatego chce odejsc z Bayernu (a moze jest i wiecej powodów), ale uwazam, ze powinien zostać na jeszcze jeden sezon.

Jesli Lewy zostanie na 1 sezon wiecej, wypełni kontrakt to ma szanse na:
- 8 tytuł krola strzelcow w bundeslidze i przebicie rekordu Mullera w ilosci tytulów króla strezlcow
- strzelenie około 30-34 goli i zblizenie sie do rekordu wszechczasów Mullera

Za rok moglby pojsc, czy to do USA czy gdziekolwiek by chcial, a moze jescze za 3/4 lata, na stare lata, wrocic do Bundesligi, do jakiegos klubu pokroju Schalke czy Hertha i moze strzelic 20 goli przez kolejne 2 sezony i zostajac najlepszym strzelcem w historii i niekwestionowana legenda.

Realnie odejscie z Bayernu teraz nic mu teraz nie da. Bedzie jak Ibrahimovic, ktory na stare lata poszedł do ManUtd albo Ronaldinho w AC Milan, albo Dudek w Realu albo Larrson w Barcelonie.
Te osoby nie zbudowały sobie legendy w nowych klubach, poszly tam za pozno, jedynie odcinaly kupony od swojej udanej kariery. W pewnym sensie zostały zapomniane.

#lewandowski
  • 6
@Dentka7: ale on już nie chce grać w Bayernie. Od zawsze twierdziłem, ze on się tam źle psychicznie czuje co widać było na meczach. Wytrzymywał bo były pieniądze. Jego wypowiedź to słowa człowieka, którego psychika przekroczyła masę krytyczną i idzie się zwolnić.
ale on już nie chce grać w Bayernie.


@krupkka: dlatego ja pisze co moglby zrobic zeby zapisac sie w kartach historii jako legenda. Wiadomo, ze nie przyjdzie to ani łatwo ani bez wyrzeczen.

Ja jako kibic chcialbym go tam widziec.
@Dentka7: chodzi mi o to, ze zostanie w bundeslidze, ktora nie jest jakas mega silna dla rekordow z czasow RFN to slaby powod.
a powaznie to ja chcem polaka w barcelonie a co bedzie to bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi mi o to, ze zostanie w bundeslidze, ktora nie jest jakas mega silna dla rekordow z czasow RFN to slaby powod.


@pan_welniak: Dla rekordów z RFN czy zeby pobic wszelkie rekordy wszechczasów i prawdopodobnie zostać na szczycie jako legenda przez kolejne 40/50 lat?

Rekordów nie bije sie codziennie.