Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 34 lata, stabilne życie i narzeczoną z którą jestem 5 lat, chce to wszystko rzucić i przez rok chlać, ćpać i ruchać roksy
nigdy tak nie żyłem a chcę, mam już dość tej pracy i tych ludzi
narzeczonej nie kocham, związek z rozsądku tak jak 90% związków rozpoczętych w okolicach 30
robić to czy mi przejdzie?
#seks #zwiazki #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295dcc1ee2f24187f2854c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 69
@olaf_wolominski przeczytaj ten oto drugi najwyżej plusowany komentarz

nie przejdzie. Robic tak zeby nie wiedziala. Czyli zjesc ciastko i miec ciastko. Da sie. Tylko tyle Ci powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mam nadzieję, że jako prawdziwy purytanin zrobisz screena i będziesz teraz biegał za 150 osobami na mirko, nie tylko za mną.

Bo w to, że dojrzejesz do takich treści i je zrozumiesz raczej nie wierzę.
@Pierorzek: Naprawdę kierujesz sie ilością plusów oceniając co jest dojrzałe? xD niezły z ciebie komediant. Może powiedz o tym swojej gf jak dojrzały czlowiek zamiast kryć się ze swoimi poglądami jak dziecko?

Ty chyba nadal nie lapiesz ze te twoje tlumaczenia i rozpaczliwe próby szukania usprawiedliwienia w plusach na mirko mało mnie obchodzą, jak również mało mnie obchodzi los twoich dziewczyn. Te screeny nie są dla ciebie, tylko dla widowni przed
Dosłownie na twoim miejscu wstydziłbym się utożsamiać z grupą tych miernot i nieudaczników, będą cię ciągnąć w dół do końca świata.


@Pierorzek: Wolę ich niż fałszywe k#rwy, ludzi którzy chcą mnie zamykać w obozie, którzy udają że chcą dla mnie dobrze dopóki mogą się tym afiszować publicznie, którzy cieszą się z tego że byłem gnębiony i którzy nie mają absolutnie żadnych zasad.
Brak umiejętności wiązania butów to przy tym nic ale
@olaf_wolominski: czyli wolisz fałszywe k0rwy które pilnują, żebyś nie wyskoczył z kotła i jak tylko coś zacznie ci wychodzić sprowadzą cie do parteru jak kolesia od ognisk. Oni ci dosłownie zrujnują życie, wmówią ci, że nic nie możesz, że nic nie potrafisz, że jesteś tak samo beznadziejny jak oni. Dosłownie nie ma bardziej toksycznego miejsca na ziemi niż twój tag.
@Pierorzek: Załóżmy że masz racje. To gorszy los niż bycie zeslanym do obozu przez psychola pierorzka?

Tbw w jakieś ogniska zymona, i tak pewnie jest tam tylko podnozkiem dla oskarków. Jak jesteś przegrywem genetycznym to możesz sobie być nawet w klubie w nowym jorku i nadal będziesz przegrywał. Nie tym zasłużył sobie na potępienie, tylko tym ze lize sobie sraki z innymi psycholami którzy są tu żeby dowartosciowac sie na gorszych.