Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 34 lata, stabilne życie i narzeczoną z którą jestem 5 lat, chce to wszystko rzucić i przez rok chlać, ćpać i ruchać roksy
nigdy tak nie żyłem a chcę, mam już dość tej pracy i tych ludzi
narzeczonej nie kocham, związek z rozsądku tak jak 90% związków rozpoczętych w okolicach 30
robić to czy mi przejdzie?
#seks #zwiazki #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295dcc1ee2f24187f2854c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 69
MikroblogowyKoczkodan: Jak nie zrobisz to będziesz nieszczęśliwy do końca życia z myślą, że się nie wyszalałeś. Jak zrobisz to po roku, albo nawet już po miesiącu stwierdzisz, że takie życie jest puste i nic nie warte, ale narzeczonej już nie będzie. I tak źle i tak nie dobrze. Skoro nie kochasz narzeczonej to zerwij jeszcze dzisiaj, po co masz się męczyć i tracić jej czas?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie masz jakiejś turbo mordy i zajebistej charyzmy to #!$%@? zapomnij tatuś, że spotka cię coś więcej niż żałosne próby wkupienia się w młode towarzystwo i bełkotliwe rwanie dup w klubach. Na koniec naćpanego jakimś trefnym gównym okradną cię z telefonu albo obiją pysk po wódzie. Wrócisz z podkulonym ogonem do byłej i taki będzie finał ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: