Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 34 lata, stabilne życie i narzeczoną z którą jestem 5 lat, chce to wszystko rzucić i przez rok chlać, ćpać i ruchać roksy
nigdy tak nie żyłem a chcę, mam już dość tej pracy i tych ludzi
narzeczonej nie kocham, związek z rozsądku tak jak 90% związków rozpoczętych w okolicach 30
robić to czy mi przejdzie?
#seks #zwiazki #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295dcc1ee2f24187f2854c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem co czujesz. A może wymyśl jakaś delegacje, wielki projekt, że na rok za granicę jedziesz albo do innego miasta i się widuj z narzeczoną raz na miesiąc. Wyszum się, znudzi Ci się i wrócisz do rozsądnego życia.
Nic nie zrobisz to będziesz żałować. Zerwiesz z wygodnym życiem to też będziesz za chwilę żałować
@AnonimoweMirkoWyznania: Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Nie kochasz różowej, więc po jaki #!$%@? marnujesz swój czas, po jaki uj marnujesz jej czas? Chcesz szaleć idź szaleć, ale nie #!$%@? sobie i różowej życia egoistycznym myśleniem, że w tym wieku musisz się z kimś związać xD
Dondon: Niestety nie wiem czy przejdzie. Mam 27 lat i do niedawna byłem gzreecznym prawiczkiem, perła w korornie wychowania rodziców. W końcu dopadła mnie taka chandra, że zacząłem chdozić na divy i z kumplem w miasto na noc, jestem coraz bardziej głodny życia, ktorego nie przeżyłem jako nastolatek zmieniając się po prostu w grzesznika level 100
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
GrubaFoka: Oczywiście poszło zesranko wykopowych beciaków zgrywajacych tych porządnych (porządnych bo nigdy nie mieli okazji na nic wiecej niz spermienie do brzydkich bab) i wykopowa stara panna mieszkajaca ze starymi z obsesja na punkcie przegrywów XD
@NEGAN_: słusznie, ze robisz swoje olewajac ten plankton społeczny opisany powyżej. Zarabiasz dobra kasę, korzystasz z życia. Aaaa i jeszcze te pitolenie, że po co OP marnuje czas dziewczynie, której nie kocha i już
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym na twoim miejscu zrobił separacje na 2-3 tygodnie. Wyjedź sam na wakacje i złap dystans ale bez głupot. Myślę, że złapał ciebie spory kryzys i trzeba go pokonać. Pomyśl o wybraniu się do psychologa.

Jeśli w twoim związku jest wszystko ok i wydaje ci się teraz, że jej nie kochasz. To naprawdę daj sobie chwile czasu. Bo potem możesz naprawdę żałować rozstania i trzeba to bardzo dobrze przemyśleć.
na #!$%@?

wróci jak nowo narodzony młody Bóg


@NEGAN_: Po prostu jesteście w związkach ze słabym seksem, skoro brakuje wam akurat tego, co mogą zaoferować córy Koryntu.

To nie przytyk, rozumiem sytuację i współczuję - dopasowanie seksualne to taka straszna ruletka, że większość ludzi spycha ten temat na dalszy plan szukając trwałego związku i potem wychodzi frustracja.

Znalezienie kogoś, z kim można żyć także jako mężczyzna/kobieta to wygryw niesamowity, ale to