Wpis z mikrobloga

Spójrzcie konserwatyści polscy jak wygląda obecnie normalny kraj przestrzegający prawa człowieka.
Izrael:

Stosunki homoseksualne są w Izraelu legalne od 1988 roku. Wiek osób legalnie dopuszczających się kontaktów hetero- i homoseksualnych jest równy i wynosi 16 lat. Geje nie są wykluczeni ze służby wojskowej z powodu swojej orientacji seksualnej. Nie istnieją żadne przepisy bezpośrednio dyskryminujące osoby homoseksualne.

W kraju istnieją prawa zakazujące dyskryminacji osób homoseksualnych. Do 2007 roku Izrael był jedynym państwem w Azji, w którym istniały takie prawa.


Przypominam, że obecnie w Izraelu rządzą konserwatyści i mimo to nikt nie mówi nic o piątkach menztena, ani o batożeniu gejów!
Jesteście obecnie najniżej w hierarchii jakichkolwiek cywilizowanych państw i liczę, że was z kopyta z sejmu wywalą.
Zaraz pewnie wyskoczycie z przygłupimi tekstami oskarżając bezpodstawnie Izrael o zbrodnie bo tylko to potraficie.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #konfederacja #izrael
ItsGrN - Spójrzcie konserwatyści polscy jak wygląda obecnie normalny kraj przestrzega...

źródło: comment_1654112645gfHImOaOzL9cBAsIdjfA2G.jpg

Pobierz
  • 54
@ToiletShark: Czemu zmieniasz temat? Skończmy jeden a później możemy zaczynać drugi. Pytam o dowód a ty podajesz artykuły, gdzie dowodu nie ma. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz czy o co chodzi? Ale żeby nie było to ci odpowiem

Rozumiem, że dla ciebie nie ma też dowodów, że to Rosjanie popełnili zbrodnie na Ukrainie?


Są na to dowody oraz wyroki sądu. Stąd wiadomo, ze Rosjanie to robią. Teraz czekam na wyrok
@LazyInitializationException to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo czym się różni ta sytuacja od sytuacji na Ukrainie? Tam jak Rosjanie kogoś zabiją to nie szukasz dowodów. Nawet nie wiem w sumie jak ma wyglądać taki dowód, to ma być nagranie gdzie Żydzi strzelają jej w łeb, czy co będzie dla ciebie odpowiednim potwierdzeniem tej zbrodni?
to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem


@ToiletShark:

Czek czekaj. Miałeś podać dowód na to, że Żydzi zabili dziennikarkę a podałeś artykuły gdzie takiego dowodu nie ma. Więc albo nie zrozumiałeś polecenia albo nie zrozumiałeś artykułów, które wkleiłeś. W obu przypadkach wychodzi na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

bo czym się różni ta sytuacja od sytuacji na Ukrainie? Tam jak Rosjanie kogoś zabiją to nie szukasz dowodów.


Przecież
@LazyInitializationException dobra przyznaję, że jesteś prostaczkiem, który nawet nie potrafi przeczytać artykułu, w którym jest napisane:
„Są dwie sprzeczne wersje wydarzeń. Przy czym izraelska jest znacznie mniej wiarygodna od palestyńskiej, podzielanej przez innych dziennikarzy, organizacje zrzeszające dziennikarzy i samą Al-Jazeerę, a także organizacje praw człowieka, włącznie z największą izraelską. Wiemy, że w miejscu śmierci Shireen Abu Akleh w mieście Dżanin rzeczywiście toczyły się starcia. Mimo to strzał został prawdopodobnie oddany z kierunku,
@ToiletShark:

w którym jest napisane


Ale ja wiem co tam jest napisane, nie musisz tego cytować xD

Przedstawisz w końcu ten dowód czy dalej będziesz bredził od rzeczy i jeszcze #!$%@? coś o jakimś "tic toku". Nawet ci powiedziałem, ze to jest "Tik Tok" a ty nadal swoje i wcześniej próbowałeś się wymigiwać, że niby nie masz problemów z czytaniem, no #!$%@? rzeczywiście xD

Ja na zbrodnie Rosyjskie jestem w stanie
@LazyInitializationException Dałem ci dowód, ale ciągle się go wypierasz chociaż nawet izraelskie organizacje praw człowieka są przeciwko tobie. Poza tym nie jesteś w stanie przedstawić dowodów takich jakich wymagasz ode mnie na większość zbrodni popełnianych na Ukrainie, co nie oznacza, że nie wiemy kto je popełnia.