Wpis z mikrobloga

Dopiero nadrobiłam zaległości, więc wracam się pożegnać z tagiem. To nie była najgorsza edycja, hp3 i HP4 nie obejrzałam do końca, hp5 nadrobiłam, więc mój ranking to: 2,1,5,3,4. Do zoba na innych tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@agulana ja też nie oglądałam 1 i 2. Dla mnie to że ktoś wyżywa się na innych, wyzywa od #!$%@? i szmat, to jest takie fajne? No ja rozumiem dymy, ale to nie dym to jakaś patologia. Jeśli nie, to wytłumaczcie dlaczego nie.
@Mike_19
@Marjaewa
  • Odpowiedz
@agahej: Mnie tak właśnie styrał psychicznie 4 sezon ,co za patola tam była to szkoda słów ,ciągle miałam nerwy ,ten sezon 5 był naprawdę fajny pod względem ludzi ,choć niektóre osoby wkurzały jak Żmija ,Zenek czy Starsza pani to i tak oglądało się z przyjemnością .
  • Odpowiedz
@agulana: w 2 wszyscy grali, praktycznie każdy uczestnik kombinował jak dojść do finału zawiązując sojusze i celując w konkurencję. Do tego były jakieś aferki obyczajowe. Dla mnie to ideał sezonu, bo mnie nie bardzo interesuje zawiązywanie romantycznych związków. Nie pamiętam, żeby ktoś kogoś tam wyzywał od #!$%@? i szmat. Gjacz miał swoje momenty, ale to była jego desperacja i #!$%@? na to, że przegrywa rozdanie. Natomiast zdecydowanie nie było takiej sytuacji
  • Odpowiedz