Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
357 043 + 101 = 357 144

Miało byc luzne krecenie, bo po czwartku na MTB i wczorajszym hike z 1800m podejsc, troche czułem uda, a wyszlo jak zawsze.. Plan prosty - rozruszamy rowery z rozowa, wiec skoczymy do Vaduz na kawke do ksiecie Liechtensteinu ;) Z rana troche #wmordewiatr sie zaczynał na 30tym km, ale ze to blisko to spoko. Kawka, ciasto w piekarni, popatrzylem i w sumie 12km w jedna by zaliczyc 3 kwadraty. Wiec rozowa wraca sama, a ja cisne szybko pyknac.
Na powrocie, juz z wiatrem cisnie sie super wzdluz Renu - jak by ktos tamtedy jechal to polecam, jak dobry wiatr mozna leciec bez wysiłku z ładna predkoscia. Dzis pod wiatr bylo 23-28, z wiatrem 35-40. Przy czym pod wiatr duzo wiecej krecenia.
Pod domem wyszlo ze pyknela stoweczka i to bardzo płaska jak na Szwajcarie - niecałe 600m podjazdow (w tym na ostatnich 2km 150m do domu). Przed ostatnim podjazdem srednia byla rowne 30km/h wiec tez zacnie. Kwadratowo ubogo, ale ruszajac mialo byc +0, wiec dobre i to.

Foto z Maienfeld, pod jedna z najlepszych rzeczy dla tych aktywnych - fontanny/zrodelka. Praktycznie w kazdej wiosce jest minimum jedno, czesto przy szlaku co jakis czas i w ogole pod reka. Do tego zimna woda, pic mozna bez obaw, a do tego w niektorych regionach mocno zmineralizowana - czajnik raz w miesiacu odkamieniac to u nas norma.

Max square: 9x9
Max cluster: 285 (+4)
Total tiles: 2214 (+3)

#rowerowyrownik #szwajcaria #kwadraty #maienfeld #liechtenstein

Skrypt | Statystyki
krzyzakp - 357 043 + 101 = 357 144

Miało byc luzne krecenie, bo po czwartku na MTB i...

źródło: comment_1654438200DbHWzxcYIWc9Td7TTAGseB.jpg

Pobierz
  • 6
@krzyzakp: W szwajcarii jest fajne własnie to, że nie ma problemu z dostępem do wody pitnej. Ale kiedy zobaczyłem jak turyści piją z tej dużej fontanny w środku Berna to aż żołądek ścisnęło xDD
@pawlos10rs: No coz, moze selekcja naturalna zadziała. Psu z tego pozwalamy pic.. Ale jak uwielbia krowie łajno podjadac jak znajdzie, to jemu duzo nie moze zaszkodzic chyba :D

@the_red: Od swieta sie trafia tabliczki dla turystow ze mozna. Czasem sa ze nie mozna pic - pije z nich od ~3lat i nic. Rozowa (szwajcarka) mowi ze od zawsze pija tez z tych z zakazem i nic sie nie dzieje.
Z