Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co za bardzo robic z zyciem, niedlugo stuknie 30lvl.
Wyjechalem trzy lata temu #emigracja #uk
Zyje mi sie okej, stac mnie na wszystko, mam komfort, wynajmuje kawalerke i mam prywatnosc a nie jak na studiach gniezdzenie sie ze studenciakami. Pracuje na dosc odpowiedzialnym stanowisku jednak to nie jest to co chcialbym robic latami. Zbieram pieniadze, zeby zmienic swoje zycie. Ciesze sie, ze wyjechalem patrzac co sie dzieje w naszym kraju. Bylbym tam dziadem w duzym miescie, przyjechlem dorobic a przez covid zostalem na 3 lata juz. Mam oszczednosci i chcec do rozwijania sie, rodziny nie planuje, rozowej na stale nie szukam.

Ale nie wiem co dalej. Przed emigracja celowalem w #it #sysops
Tu sie jeszcze adaptuje powiedzmy, nie wiem jak pokierowac swoja kariera i czy my w ogole mamy mozliwosc awansu spolecznego ponad smrodexy i magazyny. Szanuje sie, jestem usmiechniety i nie mam z nikim problemow, chcialbym awansowac spolecznie tylko nie wiem jak.

Mysle nad przeprowadzka do #bournemouth
Kiedys ktos pisal na tagu #uk ze to dobre miejsce do rozwoju w technicznych pracach.
Marzy mi sie tez wyjechanie dalej i zaczecie od nowa #usa #australia
Pieniadze to nie problem ale wydaje mi sie, ze trudno ugryzc emigracje na inny kontynent i wize w szczegolnosci.
Nie chce zostac januszem z brzuchem po 30stce i po pracy w januszexie piwko i samotnosc. W Polsce jest latwiej kogos poznac i ogolnie cos ze soba zrobic. Caly czas mam w glowie, ze jestem obcy ale nie ma mowy o powrocie do Polski. Troche sie czuje jak wygnany i mi smutno.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629cfbee18ae3c6be4fa3fba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
pociągnij jeszcze 3 lata, Rob obywatelstwo i uciekaj dalej


@FantaZy: Brytole wcale nie mają łatwiej z emigracją do np. USA - bliscy znajomi to Amerykanka która ożeniła się z Brytyjczykiem w czasie jej studiów w UK, mają teraz dziecko i formalny ślub ale mimo tego jest im bardzo ciężko przenieść sie do USA.
@Budo: awans społeczny - może chciałby dostać tytuł od królowej?
A tak na serio to chodzi mu o zmianę pracy z magazynu na coś innego.

@AnonimoweMirkoWyznania: zadaj sobie podstawowe pytanie co w życiu lubisz robić a później zacznij to robić! W UK nie ma znaczenia czy jesteś z Polski czy Jamajki, jak w czymś jesteś dobry, masz pasje to znajdziesz pracę! Wszędzie jest mnóstwo fajnych start upow, założyć własna firmę