Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy kobiety lubią seks / mają podobne libido tak jak przeciętny facet?
Miałem 2 dziewczyny w swoim 32 letnim życiu i seks w związku był sporadycznie, raz na tydzień, prawie zawsze to ja inicjowałem
rozumiem, że nie jestem adonisem super przystojniakiem ale jestem zadbany, przeciętny z twarzy, penis normalny 16cm i nie wiem co jest nie tak
przed chwilą wróciłem od prostytutki i dostałem więcej czułości i zaangażowania niż przez 3 lata w ostatnim związku
nie wierzę w czarne / czerwone pigułki bezgranicznie, ale jak mam to odbierać? najlepszy seks w moim życiu był płatny
#seks #zwiazki #rozowepaski #divyzwykopem #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629df63e18ae3c6be4fa5066
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: z p0lkami tak już jest. Jak nie jesteś przynajmniej 2pkt wyżej w skali atrakcyjności od niej to nie licz na jakieś pożądanie. Czyli w skrócie albo ruchasz poniżej swojej ligi i masz zaangażowanie albo w swojej lidze/powyżej swojej ligi ale za kasę. Coraz więcej widzę chadów i oskarków z szarymi myszkami bo dla tych ładniejszych oni są już za słabi. One potrzebują już mocniejszych kandydatów (przystojny, bogaty, z zasięgami na
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie zależy, może źle trafiłeś, a może aż tak ich nie jarałeś, przyczyn może być wiele, najlepiej, jakbyś z nimi po prostu porozmawiał szczerze, jeżeli Ci to nie pasowało. Mnóstwo może być przyczyn. Myślę, że grunt to szczera rozmowa, im szybciej coś wyjaśnisz tym lepiej, a nie ma co kminić i się zastanawiać.
ZdrowyZiomek: Różowa 30lvl here, jestem w związku z tym samym facetem od 10 lat, już po ślubie, i bzykamy się jak króliki, czasem zdarza się po 2 razy dziennie, niebieski zna mnie na wylot i potrafi zadowolić za każdym razem, a wcale nie jest Adonisem w wykopowych standardach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z inicjatywą wychodzimy na równi - czasem zaczynam ja, czasem on.
Możliwe, że dziewczyny z