Wpis z mikrobloga

#silownia
Jestem ektomorfik typowy. Chude rączki, klata śmiech na sali, jeszcze z parodziesięcioma kudłami xD Wstyd koszulkę ściagnąć. Myślicie że od dziś w pół roku idzie zrobić fajną sylwetkę? Wiadomo że nie będę wyglądał jak Pudzian i nawet nie chciałbym. Chodzi mi o coś takiego jak na zdjeciu:

znaczy wiem ze klaty raczej tak nie dorzezbie ale bardziej o rece mi chodzi zeby cos bylo juz widac
Remus00 - #silownia 
Jestem ektomorfik typowy. Chude rączki, klata śmiech na sali, j...

źródło: comment_1654539526XTSm2SJqIe4pGc0lyCbj7k.jpg

Pobierz
  • 16
Ja na klacie i plecach najdzybciej efekty widzialem jak zaczynalem. Samymi pompkami i podciaganiem mozna w pol roku zadowalajace efekty uzyskac.
@zarolite: juz raz robilem mase wlasnie, ale z 2 miesiace wytrzymalem. chyba nawet nie cale bo prawie 4000 kcal musialem robic, a tez nie mialem czasu na gotowanie czy cos i wpychalem na sile ryz, kasze itp byle kcal sie zgadzaly a to nie o to chodzi... a u mnie to chyba najbardziej ramiona bylo widac. bo pompki wlasnie robilem regularnie
@Remus00: Powiem Ci tak: bez michy możesz zapomnieć. Dygam na siłkę już z 4 lata i przez wysoki BF/brak diety i brak regularnego planu treningowego #!$%@? po mojej sylwetce widać mimo, że robię czasami 4-5 treningów w tygodniu. No dobra, mam większą łapę i fajną klatę, ale reszta #!$%@?. Generalnie pogodziłem się z tym, że nigdy nie będę miał sylwetki o jakiej marzyłem, ale siłka dobrze działa na mental i wyłącznie
Myślicie że od dziś w pół roku idzie zrobić fajną sylwetkę? Wiadomo że nie będę wyglądał jak Pudzian i nawet nie chciałbym. Chodzi mi o coś takiego jak na zdjeciu:


@Remus00: od dziś? Zaraz wakacje, trzeba grillować i piwkować. Potem nowy rok szkoly, trzeba się uczyć, imprezki w akademikach, sesje. Zaraz święta bożego narodzenia to przecież nie będziesz diety trzymał i odmawiał mamusi zjeść vege barszczu bez białka. Bez sensu

Zacznij