Wpis z mikrobloga

Po długiej przerwie nareszcie doczekałem się 3 sezonu serialu. Różowa siedzi obok, pyta co odpalam to tłumaczę że wiesz ta komedia co oglądałem 3 lata temu, "Heheszki w kosmosie", jak sam ją nazywałem po pierwszych odcinkach. Oglądamy, 50-65% odcinka za nami, tematyka: samobójstwo, moralność etc. Nastrój 100% serio, ani jednego żartu.
Różowa: Nie no, w chooy zabawna ta Twoja komedia ( )
Ja: ¯\
(ツ)_/¯

Fakt, po 2 sezonie mogłem ogarnąć że skręt od prostych heheszków z, hehe, pijaństwa, nieodpowiedzialności, zdrady etc. jest permanentny. Bo tak oto zabawny serialik z iście sitcomowej komedi wyewoluował w pełnoprawną dramę która daję radę. Setting może i nie każdemu przypasuje ale sam poziom na jakim to jest realizowane... No to zasługuje na pełen szacunek.
Także jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji, warto dać "Orville'owi" szansę. Nawet jeśli - tak jak OP - wszystkie te klasyczne Star Warsy, Star Treki i inne macie głęboko w doopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#orville #seriale #oswiadczenie
w.....4 - Po długiej przerwie nareszcie doczekałem się 3 sezonu serialu. Różowa siedz...

źródło: comment_1654605683TlVnsHXaSQr6vmKHFMNcrP.jpg

Pobierz
  • 6
@wilku1984: Ktoś tu chwalił ten serial, i chociaż Orville leci tylko z Foxa na C+ Online z lektorem (ha tfu!) to staram się to przetrwać (nie chce mi się ściągać pod napisy i odpalać z kompa, zresztą mam cienki net).

Na razie jestem dopiero po kilku odcinkach ale widać, że zapowiada się ostro, chociaż niektóre epizody mają niższy poziom, to za to jak ten z Krillami zapowiada ostra jazdę