Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i Mirabelki,

W ostatnim wpisie wspominałem że mamy obecnie w sprzedaży 2 BARDZO dobre zdrapki do większego zakupu. Wszystkim którzy sobie te zdrapki skubią przypominam że są one do kupienia jedynie dzisiaj i jutro.

W okresie ostatnich 2 tygodni żadna główna wygrana w tych zdrapkach nie została wydrapana ale możemy mówić o pewnym sukcesie gdyż 1 czerwca ktoś wydrapał ostatnią wygraną 20 000 zł w zdrapce "Krzyżówka XXL" [588]. Komuś zabrakło 1 słowa do głównej wygranej - szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mniej jednak to przecież o główne w tym wszystkim chodzi a w "Krzyżówce XXL" [588] nadal do wydrapania pozostają 3 główne wygrane, każda o wartości 150 000 zł! Dlatego jeżeli w Waszej okolicy są jakieś sprzyjające resztki tych zdrapek to warto zrobić sobie ostatnie podejście.

Jeżeli jednak 150 000 zł to dla Was drobnica to oczywiście polecam spróbować swojego szczęścia w szukaniu i drapaniu czerwonej "Mega Pensji" [577]. W "Mega Pensji" [577] jest do wydrapania aż 550 000 zł i jest to najwyższa kwota jaką możemy wydrapać w kategorii zdrapek w cenie 10 zł.

Tradycyjnie poszukiwaczom polecam korzystać z przygotowanych mapek:
- "Mega Pensja" [577] - https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?hl=pl∣=1kWnMSOOz73GgkvRtv676wI8mECGKqLtw
- "Krzyżówka XXL" [588] - https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1TYSJwjQdYdUBR_JozPeZ4iauyxmBpfa-

Powyższe mapy nie gwarantują Wam, że na pewno w tych kolekturach znajdziecie wspomniane zdrapki. Dane mają niekiedy już 2 tygodnie i bardzo możliwe, że ktoś wykupił zdrapki przed Wami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale na pewno warto wpaść do oznaczonej kolektury i zapytać się czy jakieś resztki tam jeszcze nie zostały. W wielu punktach mogą powiedzieć Wam, że już nie ma bo w czwartek wchodzi nowa edycja "Mega Pensji" albo że za 2 tygodnie wchodzi nowa edycja "Krzyżówki XXL". Warto wtedy napomnieć, że Wy chcecie spróbować tego ostatniego szczęścia w tych edycjach co jutro mają ostatni dzień swojej sprzedaży.

Jeżeli ktoś ma ochotę zapolować na "Mega Pensję" [577] to dostałem informacje, że mapka jest bardzo przydatna w przypadku kolektur w okolicy #koszalin oraz #zielonagora. Podobno w kolekturach na mapie w tych okolicach łatwo o zakupienie czerwonej "Mega Pensji" [577]. Dodatkowo jeżeli chodzi o okolicę Zielonej Góry to podobno łatwo w nich znaleźć również sprzyjające "Krzyżówki XXL" [588]. Mi niestety nie po drodze więc ktoś z obserwatorów może sytuacje potwierdzić lub jej zaprzeczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja cenię sobie wysokie wygrane dlatego jako obrazek do tego wpisu wklejam czerwoną "Mega Pensję" [577] która po pierwsze jest bardzo ładna a po drugie może komuś przynieść 550 000 zł ( ͜͡ʖ ͡€)

Jednak głównym celem tego wpisu jest odpowiedź na pytanie: "@Nutaharion, co kupować po zakończeniu 'Mega Pensji' oraz 'Krzyżówki XXL'?"

I już śpieszę z odpowiedzią!

Po zakończeniu sprzedaży powyższych zdrapek polecam skupić się na zdrapkach:
- "Dolary Diamenty" [574] - zdrapka w cenie 10 zł w której do wygrania mamy 400 000 zł. Z punktu widzenia nagrody głównej będzie to najlepsza zdrapka do zakupu, niestety większość puli przeznaczonej na wygrane została przeznaczona na nagrody w kwotach 10, 20, 25 i 50 zł. Wydrapanie tej drobnicy jest proste, niestety szanse na wydrapanie czegoś lepszego niż to 50 zł są bardzo niskie i wynoszą około 1:600 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sprzedaży pozostaje mniej jak 9% losów. Termin zakończenia sprzedaży tych zdrapek nie jest na razie znany. Na chwilę obecną nie ma też ułatwiającej polowanie mapy kolektur które powinny tę zdrapka jeszcze na stanie posiadać więc trzeba wpadać od kolektury do kolektury i pytać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- "Świąteczne Odliczanie" [508] - zdrapka w cenie 25 zł w której do wygrania mamy okrągły milion! Była to bardzo ciekawa propozycja dla tych co lubią droższe zdrapki bo oprócz okrągłego 1 000 000 złotych były dostępne także nagrody w kwocie 100 000 zł. Niestety z biegiem czasu wszystkie wygrywające losy z kwotą 100 000 zł zostały odebrane przez co polować trzeba głównie na 1 000 000 złotych gdyż później w kolejce są dopiero wygrane w kwocie 5 000 zł.
W sprzedaży pozostaje mniej jak 9% losów. Termin zakończenia sprzedaży tych zdrapek również nie jest znany.
Na szczęście jest dostępna mapa z kolekturami które mogą tę zdrapkę jeszcze na stanie posiadać: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=112UY8K88eUQrjJzB-22e2yfhE_8DCFGF
Niestety mapa zawiera stare dane i wiele punktów naniesionych na mapę może już jej na stanie nie posiadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na obecną chwilę to by było na tyle. Po "Dolarach Diamentach" [574] oraz "Świątecznym Odliczaniu" [508] jest bardzo długa przerwa w opłacalności zakupu zdrapek. Następne w kolejce są np. zdrapki "Brylanty" [494], "007" [556] oraz "Na tropie kasy" [575] ale mimo że w najbliższy czwartek najprawdopodobniej zajmą one miejsca 3, 4 i 5 to różnice w porównaniu do wcześniej opisanych zdrapek są przeogromne.
Dlatego polecam zostawić je na później. No chyba, że w Waszej okolicy nie będzie "Dolarów Diamentów" [574] czy "Świątecznego Odliczanie" [508]. Wtedy rzeczywiście można sprawdzić czy nie macie może w okolicy dostępu do jakichś resztek zdrapek "007" [556] czy "Na tropie kasy" [575]. W przypadku obu tych zdrapek w sprzedaży pozostaje około 12% losów - z czego lepiej wygląda zdrapka "Na tropie kasy" [575] bo w niej pozostają 2 główne wygrane do wydrapania - w "007" [556] pozostaje już tylko 1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koniec wpisu na dzisiaj. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to dobrze by było jakbyście wrzucali je pod ten wpis.

Oczywiście dawajcie znać jak Wam poszły poszukiwania "Mega Pensji" [577] oraz "Krzyżówki XXL" [588]. ()

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Je...

źródło: comment_1654615698kYl6PJmQoM0uECwqiSUsfO.jpg

Pobierz
  • 19
@Nutaharion: Heh :) W moim mieście Krzyżówki juz podobno nie było w ogółe, w zadnej kolekturze 2 tyg. temu. ( Info od znajomej pracujacej w punkcie Lotto). Sam zwiedziłem , ze 4 punkty i nigdzie nie mieli ani jednej sztuki. Nie wiem czy nie było jakiegoś "zakazu" sprzedazy zdrapki :). Dziś znalazłem 1 sztuke w osiedlowej Żabce, ale Pani na kasie powiedziała, że terminal blokuje jej sprzedaż... No co Ja mogę
@Nutaharion: polowałem dziś po pracy na czerwoną ekstra pensje w Warszawie. Byłem w 7 punktach ale nigdzie nie było, w 3 usłyszałem, że już od miesiąca nie ma. No trudno. Szanuję Cie za te wstawki i tak. To jest tak, że kolektury jakoś udostępniają te dane gdzie co jest i ile?
To jest tak, że kolektury jakoś udostępniają te dane gdzie co jest i ile?


@MichaelAngeloo: poszczególne oddziały udostępniają takie dane ale bardzo możliwe że to ostatnia mapa jaka powstała.

Ogólnie moja działalność jest określana przez Totalizatora jako szkodliwa i robią wszystko żeby mi się znudziło i są na dobrej drodze żeby tak właśnie było :)
Odpisują na wiadomości po tygodniu albo wcale. Jak odpiszą to dane wysyłają w formie zrzutu ekranu
Jako człowiek, który też ma sporo doświadczenia we współpracy z TS potwierdzam słowa @Nutaharion. Dopóki zdrapki kupowali tylko zwykli Janusze wszystko było w porządku, ale odkąd pojawili się trochę bardziej ogarnięci kupujący z wykopu, którzy zaczęli stawiać sprzedawcom pytania na skalę kraju pojawił się problem.

TS poszło po najmniejszej linii oporu utrudniając dostęp do informacji, zamiast próbować go rozwiązać poprzez PRS-y (przedstawicieli rejonów sprzedaży), którzy naciskaliby sprzedawców na sprzedaż wszystkiego co
są jakieś tipy dla graczy w lotto online


@FotDK: jak bierzesz udział w jakichś promocjach online to pilnuj czy na pewno przychodzą do Ciebie bonusy z tych promocji bo Lotto ma lepkie ręce i lubi przytulić sobie kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) oddają dopiero jak się o nią upomnisz.
Czasem coś tam napiszę o czymś co działa też online ale z uwagi na to że te ich