Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję porady. 5 miesięcy temu zacząłem pracę. Jest to moja pierwsza i jedyna praca. A w zasadzie była, bo się zwolniłem. Niestety atmosfera była tak nieprzyjemna, że nie wytrzymałem i dałem wypowiedzenie. Nie chcę się tutaj rozpisywać bo nie ma to sensu, fakt jest taki, że już nie pracuję. Chciałbym jednak pracować gdzie indziej. I tutaj pojawia się problem, czy w CV wpisywać te 5 miesięcy pracy czy lepiej nie i wpisać, że nie mam żadnego doświadczenia. Boje się, że rekruter odrzuci moje CV jak zobaczy, że popracowałem parę miesięcy i już nie pracuję to znaczy, że nie warto mnie brać bo jestem "skoczkiem"/nie umiem nic/olewam pracę itd.
#pracbaza #praca #pytanie #pytaniedoeksperta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f843268addb1e4b42ef9c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: wpisuj. Jako zatrudniający powiem Ci, że nie ma to większego znaczenia o ile nie jest regułą. Zdarzyło mi się odrzucić typa który miał doskonale papiery jeśli chodzi o studia i certyfikacje zawodowe, ale w 15-letniej karierze najdłużej pracował 8 miesięcy w jednym miejscu, ale nie miałbym problemu z Twoją sytuacja.