Wpis z mikrobloga

@koba01: ale koszty to policzyli na bogato chyba łącznię z pensją dla ojca za okres wakacyjny, przecież wszystkie przejazdy pociągami dla dwóch osób to niecałe 6kPLN, zostaje 24k na zwiedzanie i noclegi i jest to mocno przestrzelona kwota
Wciaz mowimy tez o podrozy droga morska


@AstroBoy: albo wycieczka po kosztach albo rozbijanie się statkami

sa przeciez kraje, do ktorych latwiej dsotaniesz sie tez statkami.


@AstroBoy: jakie to kraje w europie kontynentalnej z pominięciem skandynawii?

ceny hosteli itp. są różne.


@AstroBoy: podróżuje dość sporo, ten budżet jest przestrzelony kosmicznie i to zakładając spanie w prywatnych pokojach w hotelach, a nie budżetowo w hostelach, inicjatywa fajna, ale opis nie
@AstroBoy: wiem że nie ma takich państw które spełniałyby ich kryteria, ty piszesz jakby takie istniały więc chciałbym żebyś się podzielił nazwą a nie walił fikołki przyłapany na kłamstwie

Plan wyprawy zakłada miejsca takie, jak: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy i Bałkany.
@AstroBoy: prosiłem o konkrety a nie kolejne kłamstwa, masz przecież w opisie zbiórki plan podróży:

Plan wyprawy zakłada miejsca takie, jak: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy i Bałkany.

jak chcą popływać to nic mi do tego, ale mogli darować sobie:

Chcielibyśmy, aby podróż odbywała się możliwie jak najtańszymi środkami transportu

czepiam się przestrzelonego budżetu i twoich kłamstw na ten temat, nie wiem skąd pomyśł ze jesteś w stanie mi dzień popsuć, czy
@Deska_o0: Misiu. Zerknij na mapkę. Na Sycylię też nie dojedziesz pociągiem. Na miejsca obok Malty, a składające się na tereny przynależące do danego kraju też nie. A sam bilet interrail też kosztuje jak jeden kolega wspomniał około 2,500 kafla. Pomnóż to razy dwie osoby i już masz wydane 5tysięcy. Dodatkowo przewalutowanie pieniędzy, gdzie też biorą za to prowizję i nie tylko.
Na Sycylię też nie dojedziesz pociągiem


@AstroBoy: skoro jedziesz budżetowo to możesz pominąć region który nadszarpie budżet, ewentualnie doliczyć te 50e

Na miejsca obok Malty


@AstroBoy: malty nie mają w planach, dorzuć anglię, jak kłamać to na całego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sam bilet interrail też kosztuje jak jeden kolega wspomniał około 2,500 kafla


@AstroBoy: jakbyś patrzył na co odpisujesz a nie zaciekle mnie atakował