Wpis z mikrobloga

@koba01: przelane, lubię wpłacać na zrzutki czy takie czy jakieś leczenie chorób ale strasznie irytuje mnie wymaganie często przez strony adresu E-mail co by mogli później spamować mi gównem na poczcie ehh co za czasy
@Deska_o0: byłeś gdzieś poza swoim powiatem?

Zakładając, że zbiorą 30k to są jakieś grosze za roadtrip po europie. Bez wybitnych luksusów weekend w takim Paryżu/Wenecji/Rzymie może Cię kosztować 500 euro dla 2 osób a to już a to jakieś 8% całej kwoty.
Oczywiście zgodnie z twoją logiką, można planować podróż omijając miejsca które nadszarpną budżet...idąc tą logiką dalej nie powinni wyjeżdżać gdziekolwiek bo Radom też jest ładny. Tylko nie na tym
@skarpetyodyna: nie przelewaj na mnie swoich kompleksów i zachowaj chociaż minimum kultury, wypowiadasz się w miejscu publicznym a nie w domu, amaro nie jest otwarty od dawna i był dość drogi jak na knajpe tylko z jedną gwiazdką


@Deska_o0: nigdy nie jadłem w tańszej niż AA, ale nadal stwierdzenie, że za 1k trzy osoby zjedzą w restauracji z gwiazdkami michelin na zachód od Polski to zwykły populizm, klaunie
byłeś gdzieś poza swoim powiatem?


@krzych0: tak, wyjeżdzam poza kanton w którym mieszkam

weekend w takim Paryżu/Wenecji/Rzymie może Cię kosztować 500 euro dla 2 osób a to już a to jakieś 8% całej kwoty.


@krzych0: 500e za weekend przecież mieści się w budżecie xD

Oczywiście zgodnie z twoją logiką, można planować podróż omijając miejsca które nadszarpną budżet..


@krzych0: gdzie coś takiego napisałem? myślisz że jestem autorem zbiórki?

nigdy nie
przy tym budżecie (24k/2osoby, zapewne na miesiąc więc prawie 1k PLN/dzień) można stołować się w knajpach z gwiazdką michelin i spać po naprawde dobrych hotelach, a w opisie coś o hostelach i wycieczce "po kosztach"


@Deska_o0: XDDD co to za bujdy? Byłeś gdzieś przez ostatnie 3 miesiące?