Wpis z mikrobloga

  • 23
Mirasy pijcie ze mną herbatkę.
Właśnie wyprowadziłem się od rodziców do mieszkania z moj #rozowypasek .A pomyśleć że jeszcze w styczniu byłem #przegryw i łykałem #blackpill e na wykopie myśląc że nie ma dobrych kobiet w Polsce. Są tylko nie są z Polski xD
Najgorsze to poddać się i pogłębiać swoją depresję i przegrywostwo.

Trochę #chwalesie bo jestem z siebie dumny xD
#gownowpis #zwiazki #wychowanie
rtpnX - Mirasy pijcie ze mną herbatkę. 
Właśnie wyprowadziłem się od rodziców do mies...

źródło: comment_1654850569c43vEWoWGvAKLtuiaMycfu.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
gratuluje, ze uderzyles w stol, ale #!$%@? teraz


@kfiatek_na_parapecie: ja już nie wiem, czy ty i plusujący robicie to dla jaj i to taka konwencja rolling joke (jak spermienie do Igi Świątek czy innych sportsmene), czy wy serio jesteście tacy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Tymajster: jakis troll napisal posta, zeby sobie potrollowac, a ty sie nad nim spuszczasz xd
sam napisal, ze dobrze wyglada, czyli z przegrywem nie ma nic wspolnego, ty jestes taki serio #!$%@?, ze nie dostrzegasz podstaw trollingu czy to tez jakis wyszykany trolling z twojej strony?
  • Odpowiedz
@rtpnX: Życzę ci szczęścia Miras, serio. Jednak o tym jak wygląda prawdziwy świat dowiesz się dopiero po pierwszym rozstaniu i pierwszej utraconej miłości.

Rzeczywistość się nie zmienia tylko dlatego, że tobie udało się zyskać coś, czego zdobycie było mało prawdopodobne. Jesteś po prostu typowym prostym człowiekiem jaki uważa, że "ignorancja jest radosna" do czego masz pełne prawo.
  • Odpowiedz
@Nostrian Mi facet od gładzi opowiadał ze nic nie wiem o miłosci i zwiazku bo Jego żona nakryła w łóżku z inna a teraz dalej sa razem i to tylko umocniło ich zwiazek. Wiec Ja życia jeszcze nie znam. Btw do mojej żony też puszczał podteksty zboczuch ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz