Wpis z mikrobloga

Ehhh powiedzenie "Chytry dwa razy traci" jest w moim przypadku na miejscu. Dalej nie wierze, że dałem się tak zrobić jak dziecko... to chyba te je^ane nocki odebrały mi rozum ;/

Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem z portalu facebook Marketplace Nikodem Prasol, który sprzedaje przedmioty i po otrzymaniu wpłaty nie wysyła ich. Użytkownik ten wystawia przedmioty, których nie posiada a zdjęcia pochodzą z internetu. Niestety za późno zaświeciła mi się czerwona lampka, żeby sprawdzić oferty poprzez Gooogle lens (wyszukiwanie obrazów) i ta lekcja naiwności kosztuje mnie 275zł ;/ Pod wpływem podekscytowania znalezienia fajnej oferty na kamerke GoPro i przeczytaniu, że sprzedającemu najbardziej odpowiada odbiór osobisty przedmiotu nie zwęszyłem oszustwa. Pieniędzy już pewnie nie odzyskam, ale nauczyłem się żeby takich przedmiotów nie kupować od obcych z wysyłką bez praw konsumenckich :(

P.S Teraz możecie pocisnąć ze mnie beke, ale jak możecie to zgłaszajcie jego profil na fejsie.

#oszustwo #oszukujo #zalesie
CygarozWasem - Ehhh powiedzenie "Chytry dwa razy traci" jest w moim przypadku na miej...

źródło: comment_16548802733SbyxAQGDv10o0SBChusoI.jpg

Pobierz
  • 6
Hej. Odkopuje :) Nikodem Prasol. Mnie także oszukał, Nazywa się Dawid Gadecki tak naprawdę. Złożyłem zawiadomienie do prokuratury około rok temu. wywalił mnie na nintendo switch. Właśnie wygrałem sprawę. Jeżeli ktoś chce odzyskać swoje pieniądze lub chociaż dochodzić sprawiedliwości to zapraszam na priv. Gość oszukał setki osób, widziałem komentarze na FB, mnóstwo osób pisało, że wpłaciło pieniądze i kontakt się urwał.
z3bst3r666 - Hej. Odkopuje :) Nikodem Prasol. Mnie także oszukał, Nazywa się Dawid Ga...

źródło: inne przedmioty 1

Pobierz