Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczky... #kiciochpyta.

Czy jest jakaś prosta metoda wgrywania mp3 na iphona? Ja wiem, że itunes... Ale czy naprawdę musi cała moja muzyka przechodzić przez tą ichnią bibliotekę, czy mogę pliki wysłać jakoś bardziej bezpośrednio do telefonu?

#iphone #ios #ajfonsrajfon #apple
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Sekul: jedyne co mnie drażni w ios, to ten pieprzony zamknięty system... :s sporo da się obejść dropboxem i innymi programami, ale muzy nie da się przeskoczyć. :(
  • Odpowiedz
@Jubei: Po prostu nie umiesz korzystać z iTunes. Kto Ci kazał dublować pliki dodając muzykę do swojej biblioteki? Dla iPhone'a tworzysz sobie listę utworów (np. o nazwie iPhone Jubei) i do niej dodajesz sobie z biblioteki to co chcesz mieć w telefonie, a później synchronizujesz tę listę jednym, prostym kliknięciem. Trudno mi sobie wyobrazić, aby można było to zrobić jeszcze prościej niż "Dodaj do listy…" i "Synchronizuj" :)
  • Odpowiedz
@Jubei: No właśnie ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakim cudem zdublowałeś sobie pliki iTunesem. Nie znam się może pod windowsem to jakoś z #!$%@? działa, ale na Maku wszystko bangla bez zarzutu i łatwiejszej organizacji playlist sobie nie wyobrażam. Kopiowanie plików jest archaiczną metodą a z iTunes synchronizuję sobie to co chcę nie wyciągając nawet telefonu z kieszeni.
  • Odpowiedz