Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w rodzinnym biznesie od kiedy skończyłem 12 lat. Każdy weekend to była praca zarobkowa. Nigdy nie byłem na imprezie, nie #!$%@?łem się na ognisku czy nigdy nie robiłem pogo na juwenaliach, nie całowałem się z randomową laską w klubie. Spytacie dlaczego? Bo nie miałem czasu, trzeba wstać w sobotę rano, pracować. Teraz jestem dorosłym człowiekiem, może i mam duże mieszkanie, dobry samochód ale jakim kosztem? Jeszcze rodzice uważają, że wszystko zawdzięczam ich pracy nie zauważając mojego wkładu, bo to "dostałem od nich" a nie, że sam na to zarobiłem. Teraz pompuję kasę w psychologów by naprostować siebie ale stracony czas który jest tak ważny w życiu człowieka już nie wróci. Gdybym tylko mógł cofnąć czas powiedziałbym rodzicom stanowcze "nie". Może nie żyłbym w dostatku ale też nie dorósłbym tak szybko...

#dzieci #dziecinstwo #antynatalizm #terapia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a459a46bfc9d271179fb3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: niezależnie od tego jak potoczyłoby się twoje życie i tak jest duża szansa, że byłbyś nieszczęśliwy. Jedyną receptą jest zapomnieć dlaczego i jakimi ścieżkami znalazłeś się w obecnej sytuacji, zrobić rachunek z tego co masz a czego Ci brak i podążać za swoim szczęściem. Nie przeżyjesz wielu rzeczy które przeżyli ludzie w wieku 15-25, natomiast możesz przeżyć coś, czego większość 25-40 nie ma okazji. Pamiętaj, że tylko twoje obecne szczęście