Wpis z mikrobloga

Tomografia z kontrastem wykluczyła przepuklinę rozworu przełyku. XD Jadę za rok na wycieczkę do Lublina na manometrie przełyku ponoć badanko trwa 30 min. Samo poczucie leży, bóle z prawej strony brzucha mam nic się nie zmienia jest tylko gorzej. Jest może raz dziennie mały posiłek albo wcale. Leków nie biorę bo #!$%@? dają jeszcze we własnym zakresie zrobię pH-metrie i zobaczymy co mi wyjdzie z tych badań. Serio nie wiem co mi jest co dolega nic nie przynosi mi ulgi a schudłem z 75 kg do 68…
#refluks #mecycyna #zapaleniezoladka #zoladek #przelyk #gerd #gastrologia #medycyna
  • 11
@Smacznej_Kawusi mi IPP również nie pomagają (wręcz pogarszają, pierwsze poważne objawy zaczęły się w momencie ich stosowania, więc będę je stopniowo odkładać), widziałem opinie ludzi, którym pomogła Betaina HCL, podobno jak zwiększysz trochę kwasowość, to wpust sam się powinien domykać. Ja również nie mam przepukliny (gastroskopia nie wykazała) a mimo to miewam refluks gazowy. Może być też coś z nerwem błędnym, wczoraj zauważyłem, żw stymulacja nerwu tj. oddychanie kwadratowe niemalże w pełni