Wpis z mikrobloga

@Ogau: Krzykacze lgbt pięknie udowodniły, że za nic mają problemy innych ludzi. Według nich jako uprzywilejowany heteryk w ogóle nie powinienem mieć prawa do krytyki jakichkolwiek zachowań świętych krów. Wam się po prostu należy destabilizowanie naszego życia dla osiągnięcia swoich pokrętnych korzyści. My wszyscy musimy się na to zgadzać, bo wasza jest racja. A jak się nie zgadzamy, to mamy sobie iść na procesję Bożego Ciała. Tak w skrócie wygląda to
  • Odpowiedz
Wam


@smutny_kojot: i tu jest twój problem. Walczysz z chochołem, który nie istnieje. Utożsamiasz mnie z grupą, z którą nie mam nic wspólnego. I to tylko dlatego, że wszyscy cię wyśmiewają, więc musisz mieć na kogo nasrać. Pierwszą głupotą było w ogóle kupienie biletów za 100zł do kina, a potem było tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak w ogóle to wiesz, że te bilety możesz oddać
  • Odpowiedz
Pierwszą głupotą było w ogóle kupienie biletów za 100zł do kina, a potem było tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Freethinkerze ucz mnie, jak mam żyć. Zaraz idę po chleb za 5,50 zł i ser żółty gouda mońki 37,50 zł/kg. To dobra opcja wg ciebie, czy coś poprawić?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Krzykacze z Marszu Niepodległości pięknie udowodniły, że za nic mają problemy innych ludzi. Według nich jako liberał w ogóle nie powinienem mieć prawa do krytyki jakichkolwiek zachowań świętych krów. Wam się po prostu należy destabilizowanie naszego życia dla osiągnięcia swoich pokrętnych korzyści. My wszyscy musimy się na to zgadzać, bo wasza jest racja. A jak się nie zgadzamy, to mamy sobie iść na zlot rycerzy Maryi. Tak w skrócie wygląda
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Aaaaaale przecież blokują miasto i to o wiele bardziej. I do tego niszczą miasto a ostatnio nawet podpalili mieszkanie. I zapraszają nazistów i faszystów ze Słowacji, Włoch, czy Hiszpanii. Ale to już pewnie nie przeszkadza, nie? Bo jak doszukiwać się czegoś do czepiania, do tylko w nielubianej grupie :)

Mam gdzieś marsze niepodległości


To dlaczego nie "masz gdzies" rowniez Marszu Równości złożonego z pokojowo nastawionych ludzi i nie generujących zniszczeń
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Bo ten pierwszy odbywa się w święto narodowe i dawno nie ma mnie już w mieście lub nigdzie nie wychodzę. Wasz spacerek odbył się głównymi arteriami Wrocławia i kompletnie wyłączył z ruchu praktycznie całe centrum w normalny dzień pracy. To są wg ciebie identyczne sytuacje?
  • Odpowiedz
Bo ten pierwszy odbywa się w święto narodowe


@smutny_kojot: No i? Odwołanie się to tradycji to gównoargument. W jaki sposób miałoby to usprawiedliwiać niszczenie miasta, mieszkania, czy kompletnie niedorzeczny, wykluczający charakter (plakat z 2020).

Wasz spacerek odbył się głównymi arteriami Wrocławia i kompletnie wyłączył z ruchu praktycznie całe centrum w normalny dzień pracy.


No trudno - musisz uszanować tradycje upamietnienia m.in. zamieszek w Stonewall (hehehe)

To są wg ciebie identyczne sytuacje?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Rozmowa z tobą zaczyna przypominać rozmowę z automatem od fotowoltaiki. Ja mówię, że rozpieprzyliście wszystkim sobotę, a ty mi #!$%@? coś o marszu niepodleglosci, który odbywa się w dzień, gdzie ruch na drodze jest wielkości może 5% tego z wtedy. Nie odwołuję się do tradycji tylko do DNIA WOLNEGO OD PRACY. Widziałem w sobotę dziesiątki wściekłych i zdezorientowanych kierowców, którzy nie wiedzieli, w którą stronę jechać, bo policja blokowała sobie
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: respekt dla @rzep, że chce mu się wyjaśniać logicznie i rzeczowo "argumenty" homofobów. co prawda jak widać OP i podobni do OPa z tego nie skorzystają, ale zawsze to kilka osób, którzy są w otoczeniu osób homofobicznych i się wahają się uratuje. czasami ludzie są tak "neutralnie-homofobiczni" bo mają takie otoczenie, kolegów, rodzinę, a logicznych argumentów drugiej strony nigdy nie słyszeli, słyszą natomiast w swoich bańkach dużo fejk newsów
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: ty te fikołki to robisz świadomie czy masz już zaburzone postrzeganie rzeczywistości? napisanie komentarza w memowej formie nie sprawi, że twój post był czymś więcej niż "nie chcę stać w korkach", nie ważne jak długo będziesz tupał nóżką
  • Odpowiedz