Wpis z mikrobloga

Podrzućcie trochę pieniążka dla samotnej madki bo cały socjal i 500+ przepierdziela w piramidzie finansowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak właśnie wyglądają piramidy finansowe, w social mediach kreowanie się na bogoli, wyjazdy, cateringi, a po kryjomu, po cichaczu zbiórki żeby mieć gdzie mieszkać.

#piramidafinansowa #mlm #zarabianie #madki #heheszki #oszukujo
Pobierz Bazy1i - Podrzućcie trochę pieniążka dla samotnej madki bo cały socjal i 500+ przepie...
źródło: comment_1655218843Xw4nv9gq6ft5OO2v5aFTTc.jpg
  • 76
@Nicolaus_Steno1: o ciekawe ciekawe. Walcie osobny wpis i wołajcie koniecznie.
Uwielbiam czytać o takich przekrętach chłopaczków pod krawatem, zaraz po maturze opowiadających jak oni to świat za nogi chwycili.
Prawie 14 lat temu takie gnojki mnie kiedyś rekrutowały do pierwszej pracy. Oczywiscie wszystko wymijająco opowiadali i jak mialem sie zjawic na 'dniu probnym' to wyszlo szydlo z worka o co tak naprawde chodzilo.
Ale mlody bylem i glupi, nie wiedzialem jak
@Mekeke2: a powiem Panu, że tam pod jakże zacnym pseudonimem "Diamentowa Orchidea" funkcjonuje Pan po zawodówce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście to żadna ujma, natomiast naciąganie już jak najbardziej. No bardzo przykra sprawa, bo oni właśnie żerują albo na osobach takich jak Ty byłeś 14 lat temu - czyli niedoświadczonych, albo lekko przygłupich #sebcel, albo z #depresja jak #julita
@Nicolaus_Steno1: mój kumpel po liceum wlasnie jak w tych wszystkich memach zadzwonil do mnie kiedyś (nie gadalismy prawie nigdy) i "sluchaj Anon, mam swietną propozycję ubezpieczeniową xD, spotkajmy sie i pogadajmy. Nic cie to nie kosztuje"

Zgodzilem sie aby pogadac, coś tam #!$%@?ł formułki ze skryptu i :"obiecałem, ze zadnych pieniędzy nie wezmę, ale moją zapłatą będzie 10 kontaktów od Ciebie abym mógł do nich zadzwonić" xD Stary numer