Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Mocno zabrudzone wnętrze samochodu? Spróbuj ADBL APC PRO - skoncentrowany, bardzo silny, uniwersalny produkt do usuwania najcięższych zabrudzeń z plastiku, winylu i innych tworzyw sztucznych.

Idealny do mycia wstępnego oraz czyszczenia detali na zewnątrz auta. Doskonale odtłuszczająca, niskopienna, wzbogacona o naturalne cytrusowe rozpuszczalniki formuła, bardzo szybko penetruje i usuwa zabrudzenia.

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
@Czysta-Bryka_pl:

można tym czyścić wszystko we wnętrzu?

jak najlepiej domowymi sposobami wyczyścić mniejsze elementy tapicerki welurowej takie jak boczki w drzwiach? Bo pranie foteli to i tak oddam do jakiegoś zakładu, nie mam odkurzacza piorącego. Normalnie mogę takim środkiem i miękką szczotką wyszorować boczki, a potem wciągnąć odkurzaczem?

jesteś mi w stanie podrzucić linki do produktów które przydadzą mi się na początek, jakieś szczotki, pędzle, inna przydatna chemia? Chciałbym sobie sprawić
  • Odpowiedz
@Dolan: Jest to dość wszechstronny produkt ale do niektórych materiałów bym go nie używał. Przede wszystkim skóry nie powinno się czyścić APC bo bardzo mocno wysusza, a od tego skóra potem rogowacieje i pęka. Podobnie tapicerka materiałowa, niektórzy używają i nawet ładnie doczyszcza ale podstawą jest porządne wypłukanie apc z materiału, a jak nie masz takiego odkurzacza co podaje wodę pod ciśnieniem to więcej szkód niż pożytku.

W środku APC najbardziej
  • Odpowiedz