Wpis z mikrobloga

#skarzyskokamienna #unithor #polska #retro #arcade #joystick #amiga #atari #c64 #commodore Retro-Mireczki polski "niezniszczalny" retro joystick UniThor wkracza w kolejną fazę, otwarto w końcu kickstartera, wyrażajcie zainteresowanie klikajać tam na guzik.. projekt powoli ale skrupulatnie idzie do przodu, mam nadzieje ze w koncu wypali.. typowe arcadowe joysticki z kulką mnie troche wnerwiają, od zawsze grałem tylko na takich typu quickshot, w każdym razie biere dwa :) a Panowie są ze Skarzyska-Kamiennej..

https://www.kickstarter.com/projects/uni-joy/unithor-a-brand-new-joystick-for-retro-computers
ZawzietyRobaczek - #skarzyskokamienna #unithor #polska #retro #arcade #joystick #amig...

źródło: comment_1655315693VtPbfroLHRBgh1HUPFv5K9.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZawzietyRobaczek: QuickShot'a Python i tak nic nie przebije. #!$%@? były nie do #!$%@?...

No chyba że Mortal Kombat wjechało.

Mortal Kombat sobie radził z każdym joystickiem.

Z fabryki QS jeszcze był dobry Apache. Tylko ten akurat nie miał chyba autofire.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZawzietyRobaczek: Pythony i Apache też były w dwóch wersjach. Jedne z pierwszych na mikrostykach a te późniejsze już na gumkach o ile dobrze pamiętam. Obecnie ani ms ani gumki nie do zakupienia. Chyba że z odzysku. Plus jest taki że ms można z trupa wyjąć, o tyle gumki już dawno zparciały.