Wpis z mikrobloga

@kaaban: nie no wiadomo, jak kupisz mieszkanie deweloperskie to dostajesz gratis bmw serii 7, a jeść nic innego niż kawioru nie wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@IceBeast: No i po co od razu hiperbola. Wystarczyłby peugeot 6 letni i (nawet tania) knajpa raz na tydzień. Teraz tego nie będzie więc wjeżdża dysonans, że może lepiej było zostać w starym mieszkaniu i żyć wygodniej. Tyle
@joolekk: ryzyko tego, że stopy będą 208633574376b większe jest zbyt wysokie, żeby nie przechodzić na stałą stopę. Jak komuś się udało to zrobić w okolicach marca/kwietnia to nawet względnie


@P35YM1574: 25% to są stopy na Ukrainie. Sugerujesz że u nas jest wysokie prawdopodobieństwo wojny? Z kim?
@aei9077: a ja w marcu się zastanawiałem czy składać wniosek o stałe bo wykopki mówiły "wyżej już nie urośnie" ( )


@eragonn14: W marcu nikt nie mógł wiedzieć, że w USA aż tak dorzucą do pieca. Tzn pewnie jacyś tagowi wieszcze tak mówili, ale nie było żadnych przesłanek i fundamentów do takich prognoz, taka prawda
25% to są stopy na Ukrainie. Sugerujesz że u nas jest wysokie prawdopodobieństwo wojny? Z kim?


@kaaban: Nie sugeruję wojny, sugeruję hiperinflację spowodowaną skutkami obecnej wojny oraz katastrofy klimatycznej, która spowoduje skrajny głód również w Polsce
25100246361750 są stopy na Ukrainie. Sugerujesz że u nas jest wysokie prawdopodobieństwo wojny? Z kim?


@kaaban: Nie sugeruję wojny, sugeruję hiperinflację spowodowaną skutkami obecnej wojny oraz katastrofy klimatycznej, która spowoduje skrajny głód również

@P35YM1574: XDDD zrobiłem screena, jak chcesz to usuwaj te bzdety
XDDD zrobiłem screena, jak chcesz to usuwaj te bzdety


@kaaban: Rzuciłem swoje przewidywanie, być może błędne. Ale dlaczego miałbym je usuwać? Widzisz mój nick? Oznacza on, że patrzę na świat pesymistycznie. Jestem otwarty na rozmawianie na każdy temat natomiast u Ciebie widzę typową reakcję reakcję obronną osoby zamkniętej na wszystko spoza własnej bańki światopoglądowej, czyli "xD". Chcesz jakieś uzasadnienie mojej tezy czy masz to w dupie?