Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim niestety nowym xiaomi 11t, po włączeniu opcji dymków konwersacje wyświetlają mi się w takim okienku jak poniżej zamiast jak dotychczas na całym ekranie, dodatkowo przychodzące wiadomości potrafią się nie wyświetlić - muszę zamknąć i otworzyć od nowa rozmowę. Ma ktoś jakiś pomysł jak to doprowadzić do normalnego stanu
#xiaomi #miui #android
miro950 - Mam problem z moim niestety nowym xiaomi 11t, po włączeniu opcji dymków kon...

źródło: comment_16553745936CQt6ct5VvEAJKlAthMyWR.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@miro950: Jak chcesz mieć wiadomości nie w dymkach, to wyłączyć dymki, a co do niedocierania wiadomości - ustawienia oszczędzania baterii? Prawdopodobnie Messenger jest ubijany w tle albo przynajmniej jego dostęp do sieci. Witamy w superior sofcie Xiaomi.
via Android
  • 0
@Asparte chciałem mieć w dymkach, ale w poprzednim tel dymek mialem na pełnym ekranie a tu jest jak widać, jak wyłączę dymki to okno rozmowy wygląda jak należy... Chyba w poniedziałek to odeślę do sklepu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miro950: Chociaż z drugiej strony, na Motoroli g60 z czystym androidem sytuacja wygląda podobnie, więc Google pewnie znowu coś pozmieniał w core systemu i tak będzie wszędzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miro950: Z tego co pamiętam można to było naprawić instalując modowaną apkę messengera z XDA ale to takie kiepskie rozwiązanie problemu