Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blaszanydrwal: mem z papieżem tak było. Błagam, serio wierzysz w to? Nawet nie chce mi się komentować dlaczego uważam że ta cała historia jest raczej mało prawdopodobna. Przestańcie oglądać takie treści i szukać potwierdzenia że kobiety są wszystkie takie same
@blaszanydrwal tak było, byłem ta stacją benzynowa

Nie wiem co to za szmaciura na filmie, ale 90% uznała ze trzeba się wybić na byciu #!$%@? żeby po niej jechali w necie i zmyślone bajeczki opowiada. Jak widać działa, bo gdyby nie to to na wykopie bym jej nie widział xD
@blaszanydrwal: Problemem nie jest to, że takie tępe dzidy to robią tylko to, że nie ma absolutnie żadnych społecznych reperkusji z tego tytułu a co lepiej są benefity vide przypadek tej co temu ciągnęła i tamtemu ciągnęła.


@YouCanCallMeBillieGates problemem jest, że od jakiegoś czasu sex staje się osiągnięciem. Nie jakąś tam wspinaczka na Mont Everest, nie jakieś tam przejechanie rowerem 700 km w dwie doby. Seks to jest osiągnięcie! Wygrana walka
Cytując klasykę z 4chana: "Islam is right about women"


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: niezle trzeba miec #!$%@? w głowie żeby przyklaskiwać takiemu stwierdzeniu, to tak jakby napisać że hitler miał racje wybijając polaczków bo to złodzieje i brudasy xD

No ale jesteśmy na wykopie, dostaniesz kilkaset plusików od sobie podobnych i będziecie tańcować w swoim hermetycznym kółeczku #!$%@? XD
Problemem nie jest to, że takie tępe dzidy to robią tylko to, że nie ma absolutnie żadnych społecznych reperkusji z tego tytułu a co lepiej są benefity vide przypadek tej co temu ciągnęła i tamtemu ciągnęła


@YouCanCallMeBillieGates: problemem jest to, ze takie gowna wrzucacie i komentujecie.
to idz jej #!$%@? jeszcze zaklaszcz , jakbym robił wywiad z taką szmatą to bym jej w ryj napluł i wyprosił


@Nervous022: chłopcze ty co najwyżej możesz walić konia do .jpg xD