Wpis z mikrobloga

  • 226
PIOTR ZYCHOWICZ, HISTORIA REALNA, HISTORIA DZIEJE SIĘ NA NASZYCH OCZACH.
WITAM PAŃSTWA, DZISIEJ MOIM GOŚCIEM JEST PAN GENERAŁ.
ZANIM ZADAM PANU PIERWSZE PYTANIE TRADYCYJNY APEL DO WIDZÓW.
DRODZY PAŃSTWO, JESTEŚMY KANAŁEM NIEZALEŻNYM, MOŻECIE WSPIERAĆ NAS NA PATRONITE LUB POD FILMEM PRZYCISK "WESPRZYJ".
DZIAŁAMY Z FUNDACJĄ ZARYS, KTÓRA CAŁYMI TIRAMI WYSYŁA WSPARCIE MEDYCZNE NA UKRAINĘ.
SUPER!!!
KCIUK DLA ZARYSU

#heheszki #ukraina #rosja #zychowicz #wojna
biesy - PIOTR ZYCHOWICZ, HISTORIA REALNA, HISTORIA DZIEJE SIĘ NA NASZYCH OCZACH.
WITA...

źródło: comment_1655500301UV4i5cGdzwHGbCgy9fFp29.jpg

Pobierz
  • 30
@Jurasik201: @Umbrellachiusz: "opcja niemiecka" bo tej ksiazki dotyczy artykuł jest o próbach dogadania się z niemcami przed i w trakcie trwania ii wś. Zychowicz sensownie tłumaczy jak wiele milionów istnień kosztowało Polske prowadzenie polityki zagranicznej w dawnym romantycznym nie-pragmatycznym stylu - odrzucenie niemieckiej propozycji dołączenia do koalicji antybolszewickiej, i o tym jak późno tamtejszy elity zdały sobie sprawę z tego, że popełniły błąd i nie związały sił z hitlerem.

@
@youmpjet: pytanie całkiem serio i bez ataków na Pana Piotra - on jest w jakikolwiek sposób kompetentny? Przyznam, że przed obecną wojną nigdy nie miałem z nim styczności, ale mam niezręczne uczucie jak słyszę jego "o matko! coś strasznego!" "coś takiego!" w reakcji na bardzo powszechne fakty; takie, które zna osoba pobieżnie zerkająca na temat. W dodatku potrafi zadać jakieś pytanie typu "ale jak to? chcesz nam powiedzieć, że Ukraińcy wcale
@youmpjet: gdzieś kiedyś oglądałem że nigdy nie wiemy czy nasza decyzja była słuszna bo skutki jej mogą się objawić dopiero po dziesięcioleciach albo nawet nie za naszego zycia. Dzisiaj z perspektywy lat możemy twierdzić że marsz razem z Hitlerem na Moskwę by nam lepiej opłacił niż gehenna jaka przeżył ten kraj. Ale wtedy warunki były jakie były. To też jak widać kwestia szczęścia czy innej decyzji politycznej która zapadła lata przed
@IAAMWWA: jest/był redaktorem z tego co mi się wydaje. Myślę, że zabiegi o których piszesz wprowadza celowo i dzięki temu zebrał tak dużą widownie. Zadając takie proste pytania "ale jak to" itp. sprawia, że nawet największy laik z ciekawością wysł#!$%@? odpowiedzi ludzi którzy się na tym znają. A tym niedowierzaniem i kiwaniem głową buduje sobie wizerunek również u osób które dopiero weszły do tego świata.