Wpis z mikrobloga

@Altru: Ściana działowa 5 cm grubości do sąsiada? Słabo bardzo.
Gratuluje pomysłu i odwagi wiercenia pod puszkę w żelbetonie bez wiedzy o grubości danych ścian. W takim miejscach jak nie masz wiedzy, musisz zastosować gniazda nadtynkowe (kabel schować w tynku/małej bruździe).
Radzę odwiedzić sąsiada i załatwić tę sprawę, bo jeśli odkryje on to za x czasu przy malowaniu itd. Będziesz mieć problemy, gdy Cię pozgłasza.
@BorysFiko: Co ty. Sąsiad odsunie szafę za 10 lat, zobaczy załataną dziurę i będzie miał mindfuck co to za plama, co on tu odwalał z tą ścianą. Pewnie zapomniał.
Może wpadnie na to, że może sąsiad się przebił na wylot, ale pójdzie się spytać i usłyszy: "Co pan, przecież to niemożliwe. Jak to tak? Że dziurę do sąsiada? Niestworzone historie. Co żeś pan wymyślił xD"
  • 213
@AlmostDivine
@mamnatopapiery
@mala_kropka
@Dzaa88
@Azerbejdzanski
@RumunElfik2137
@BorysFiko

A teraz na poważnie.

Wiedziałem, że tak będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

To co widać na zdjęciu to nie szafa od sąsiada tylko moja szafka kuchenna. Kuchnie będę remontować początek sierpnia więc dziurę się załata. ( ͡º ͜ʖ͡º) Grubość ściany między pokojem a kuchnia to 8cm. Miałem cichą nadzieję, że się picem uda. Zatynkuję, położę gładź
@Nemayu: Nie dasz rady naprawić, żeby była mało widoczna. Z drugiej strony zawsze jest lej niesamowicie wielki. Nie masz szans się wybronić, jak zgłoszą Cię. Jeszcze wyjdzie, że samowola/naruszenie ścian bez zgłoszenia wymiany instalacji itd i bez potwierdzenia oddania do działania instalacji, bo samemu.

Tutaj masz problem podobny: Temu tutaj brakło 10 cm około do rury xd.
https://www.wykop.pl/wpis/19044117/mirki-mieszkam-w-bloku-sasiad-za-sciana-robi-remon/

Op. napisał, że ściana działowa do kuchni, zarzutka.
BorysFiko - @Nemayu: Nie dasz rady naprawić, żeby była mało widoczna. Z drugiej stron...

źródło: comment_1655555995jdDJR2zNroIEs0eBzC82c0.jpg

Pobierz
@Altru: @BorysFiko: Na stancji chcieliśmy przesunąć lodówkę, ledwo ją ruszyliśmy a za nią odpadły 4 rzędy płytek. Szok i panika odsuwamy wszystko, w międzyczasie kumpel dzwoni do właściciela, okazało się, że parę miesięcy wcześniej sąsiad robił remont, przebił wiertłem ścianę i trafił prosto w lodówkę. Właścicielowi nie chciało się poprawiać płytek więc je docisnął do ściany lodówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)