Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #epapierosy #epapieros #wykopsmokersclub #vapenation #kupujzwykopem #zakupy #smok #voopoo taguje tez bo mogą wiedzieć #liquidy #liquid #vape

Mirki myślę nad zakupem e-fajki, żeby zastąpić zwykłe papierosy. Szukam czegoś kompaktowego, nie jakiegoś wieśniackiego klocka zajmującego dwie kieszenie;) Co możecie polecić? Najlepiej też, żeby to wyglądało normalnie bez dziwnych kolorków( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ibanez_: drogi zestaw tak jak pisałem.
Sam zaczynałem od jakiś produktów od esmoking world później był któryś z ijustów o którym wspominał @Ptaahu i parę innych i doszedłem do wniosku że warto dać więcej i mieć znacznie lepszą jakość.
Kupujesz glikol i glicerynę na allegro lub w aptece, a nikotynę ściągasz z zagranicy i produkt zwraca się w miesiąc w porównaniu do normalnych papierosów
A co do OP @Ibanez_ nie zdziw
@Ibanez_ nie drogie. Zeus na gotowe grzałki to dziadostwo bez smaku. Szkoda na to wydawać pieniędzy. Do tego jeśli chcesz przejść z normalnych na e to potrzebujesz zupełnie czegoś innego niż gówniany zeus
@Walus002: Tu nie chodzi o to, że ten zestaw jest drogi. Jak mod jest przyzwoity (ale to już nie to co kiedyś) tak zeus jest po prostu słabym tankiem.
@Ibanez_: jak chcesz e-petem zastąpić fajki to idź lepiej w MTLa i liquidy o mocy 9-12 (np Aspire Nautilus 3 z grzałkami 0.7 mesh), dobierz do tego jakiegoś moda, który Tobie się podoba i tyle.
eśli oczekujesz doświadczeń podobnych do zwykłego papierosa


@KaroloBC: Dzięki. Dokładnie na czymś takim mi zależy, z racji tego, że nie jestem gimbusem, który chce to kupić dla lansu czy z innych dziwnych powodów tylko ograniczyć/może rzucić fajki.