Wpis z mikrobloga

Dziś z rana spotkała mnie dosyć niemiła sytuacja. Wracając z kościoła przy wejściu do klatki natrafiłem na kobietę która mieszka piętro pode mną. Jest z Polski, mieszka tu jakies 2-3 miesiące. Kobieta około 30 lat szła z dzieckiem (chłopiec lat 7-8). Spotkaliśmy się przy drzwiach no więc otwieram i wchodzę przytrzymując drzwi aby również mogli wejść. Na co ona „To ty nie wiesz że kobiety wchodza pierwsze?”, ja zdębiałem. Tłumacze jej, że przytrzymałem jej drzwi bo za sobą miała dziecko które zainteresowane było hulajnogą a nie wejściem do klatki więc wszedłem pierwszy. Na co ona piana z gęby wzięła Brajana za rękę i pognała do mieszkania za które nie płaci tylko otrzymała bezterminowo od spółdzielni. Taki niestety obraz tych ludzi w naszym kraju. Nie dość ze człowiek im pomaga i drzwi trzyma to jeszcze pretensje #zalesie #ukraina #polska #pdk
  • 29
  • Odpowiedz
@Aleale2: @golagolagola:

Tak właściwie miałem kiedyś kumpele, która strasznie mnie cisnęła, że „nie jestem dżentelmen” bo nie otwierałem jej drzwi, które otwierają się do środka. Zawsze wchodziłem i przytrzymywałem tak jak to powinno być. No ale według niej powinienem chyba kijem je popchać i ona pierwsza. No i raz tak zrobiłem, ale nie zdążyła wejść i drzwi się odbiły i dostała w łeb XD od tamtej pory już wie jak
  • Odpowiedz