Wpis z mikrobloga

Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija działalność z przyczyn ekonomicznych. Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że może ich to dopaść. A jednak stan gospodarki w tym kraju jest tak wspaniały, że nawet renomowane biznesy mają tak duże problemy. Strasznie szkoda. :(
Na fb Czekoladwego jest pełne oświadczenie i filmik z 10 lat historii cukierni. Obiecują też ebooka z przepisami na ich flagowe produkty.
#inflacja #bieda #biznes
ozeszwmorde - Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija dzia...

źródło: comment_1655636723HBwNajibMjx5Rgz5UBepTV.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@pokyw123: rynek ich właśnie zweryfikował i nie będzie płacił 20 zł za kawałeczek ciastka. Ciastkarnie w większych miastach oszalały z cenami i niestety nie mogą zwalać wszystkiego na wielkie koszty bo aż tak to się nie zmieniły xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Antlioon: mi nic nie zżera, przecież to właściciel płacze, że musi zamknąć lokal bo ciężko wyżyć jak ma ceny wywalone w kosmos. Ależ mnie to cieszy, coś pięknego. No nic, może następnym razem się uda płacąc pracownikom minimalną i sprzedając kawę tym razem za 20 zł, a kawałek sernika za 25( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ozeszwmorde: szanuję właściciela za to że wolał zamknąć biznes niż się stoczyć i sprzedawać ludziom o wiele gorsze jakościowo produkty
  • Odpowiedz
@ozeszwmorde: Właśnie dochodzimy do tego etapu w cyklu, że ze względu na kryzys takie właśnie biznesy będą upadać (w sensie ci przysłowiowi psi fryzjerzy, salony barberów, no i właśnie cukiernie z drogimi słodkościami, generalnie chodzi o biznesy, które nie są pierwszej potrzeby). Pocieszę tylko, że jak rynek się oczyści to za kilka lat znowu tego typu przybytki będą wyrastać jak grzyby po deszczu. Dla właścicieli szacunek za chęć udostępnienia ich przepisów.
  • Odpowiedz
chodziłem tam po moim zdaniem najlepsze brownie jakie w życiu jadłem, cena na przestrzeni 6 lat skoczyła tam z 6/7 zł na 16zl za kawałek, ale i tak do dzisiaj kupuje, ciekawe czy mi przepis opylą, gdzie ja takie drugie dostanę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Antlioon: mmm serniczek za 20 zł, szmakes, czekaj wrzuce na ig relacje haha patrzcie moi kochani soiboje, stołuje się w drogiej cukierni!!!!1
  • Odpowiedz
To jest trochę tak jak z lodziarnią która jest obok mojego osiedla. W ubiegłym roku jedna gałka kosztowała chyba coś koło 6 zł - było jeszcze Ok, dla okolicznych mieszkańców trochę drogo, tłumów nie było, co do smaku może nie Top ale też Ok. Teraz gałka kosztuje 10zł. Serio, #!$%@? 10zł. Ja rozumiem dobre składniki, wzrosły koszty etc. Ale podnosząc tak cenę to właściciel na pewno nie sprawi, że biznes mu sie
  • Odpowiedz
@Antlioon: mmm serniczek za 20 zł, szmakes, czekaj wrzuce na ig relacje haha patrzcie moi kochani soiboje, stołuje się w drogiej cukierni!!!!1


@paw4da: XDD serio wez wyjdz gdzies dalej z piwnicy przegrywie niż do żabki po czipsy i batony
  • Odpowiedz