Wpis z mikrobloga

Mirki kto #!$%@?ł

Pojechałem do dziewczyny na weekend 300 km własnym samochodem, jakieś 4h jazdy i ona dostaje wieczorem telefon czy nie chce dorobić przez weekend w jakimś tam gastro. Później mi oznajmia, że jej nie będzie od 10 do 23-24 i żebym na nią czekał. Sam w mieście w którym nikogo nie znam. #!$%@?łem się i powiedziałem, że wracam do domu bo nie będę siedział sam na chacie cały dzień, żeby ją zobaczyć 2 godziny wieczorem bo pewnie wróci zmęczona i pójdzie od razu spać. Ona twierdzi, że potrzebny jej hajs i że nie rozumie moich pretensji do niej bo mogę jak chce jechać z nią(siedzieć cały dzień w jakiejś obcej restauracji jak debil xD). Hajs mówiłem, że jej pożyczę jak potrzebuje, ale nie chciała Oczywiście wróciłem rano do domu i tym sposobem zrobiłem ponad 600 km w paręnaście godzin by stracić dziewczynę ¯\_(ツ)_/¯

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 79
@breslau98: kolega dobrze mowi, miem podobna sytuacje z ex. te relacje to tylko gra na uczuciach, zastanow sie czy chcesz w ogole brac pod uwage rozmowe z nia bo mysle ze i tak sie nie doczekasz. laska ewidentnie ma cie w dupie wiec sciagnij klapki z oczu i zastanow sie czy nie szkoda ci na to czasu i nerwow.
Jej wina. Toksyczna dziewczyna, niepotrafiąca docenić drugiej osoby. Jeśli się rozstałeś - dobrze zrobiłeś imo. Postąpiłabym tak samo gdybym była na Twoim miejscu
@Kiedys_Mialem_Fejm Dziewczyna chce zarobić, bo potrzebuje pieniędzy, to normalne. Mogła od razu powiedzieć Ci, że weekend odpuszczacie, ale wypadło nagle, zdarza się. Ty natomiast gniewasz się, że nie spędzisz z nią czasu jak jakiś dzieciak. A przecież to nie tak, że tylko na odległość jesteście i widzicie się raz na pół roku, no sam stwierdziłeś, że nawet u Ciebie pomieszkuje. A Twoim rozwiązaniem problemu na jej brak hajsu jest pożyczka, która problem
@Kiedys_Mialem_Fejm: Daj sobie spokój z tą dziewczyną. Typowa laska dla której pieniądze ważniejsze od związku. Na taką nigdy nie można liczyć, zapamiętaj to sobie bo zawsze pieniądze będą dla niej na 1 miejscu. I nie chodzi o to że jest materialistką, bo one zawsze potrafią tak to wytłumaczyć że ma to sens, ale nie zmienia to faktu że chodzi o pieniądze ;) Po drugie związek na odległość, to też jest do
@Kiedys_Mialem_Fejm jak zaczyna standardową zagrywke z pokazywaniem szczęścia i spełnienia na social media to już jest w etapie leczenia się po zerwaniu a po drugie jest #!$%@?. Żadna normalna osoba starsza niż 15 lat nie robi takiej żenady