Wpis z mikrobloga

Mirki kto #!$%@?ł

Pojechałem do dziewczyny na weekend 300 km własnym samochodem, jakieś 4h jazdy i ona dostaje wieczorem telefon czy nie chce dorobić przez weekend w jakimś tam gastro. Później mi oznajmia, że jej nie będzie od 10 do 23-24 i żebym na nią czekał. Sam w mieście w którym nikogo nie znam. #!$%@?łem się i powiedziałem, że wracam do domu bo nie będę siedział sam na chacie cały dzień, żeby ją zobaczyć 2 godziny wieczorem bo pewnie wróci zmęczona i pójdzie od razu spać. Ona twierdzi, że potrzebny jej hajs i że nie rozumie moich pretensji do niej bo mogę jak chce jechać z nią(siedzieć cały dzień w jakiejś obcej restauracji jak debil xD). Hajs mówiłem, że jej pożyczę jak potrzebuje, ale nie chciała Oczywiście wróciłem rano do domu i tym sposobem zrobiłem ponad 600 km w paręnaście godzin by stracić dziewczynę ¯\_(ツ)_/¯

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 79
@Sierzant_Cruchot: Nie xD Mam okulara

@Maslacki: @UlicznyMatador: Twierdzi, że zarobi 500 zł A widywaliśmy się praktycznie co tydzień, ale do tej pory to ona u mnie bywała bo akurat tak wypadało. Ja pojechałem do niej pierwszy raz i od razu fail. Jakby mnie ostrzegła, że tak może się wydarzyć to bym w ogóle nie jechał bo miałem z 4 inne opcje, żeby spędzić fajnie ten weekend i każdemu odmówiłem
Pobierz KiedysMialemFejm - @SierzantCruchot: Nie xD Mam okulara

@Maslacki: @UlicznyMatador...
źródło: comment_1655723921NJ5TYlSpVCDli9NJ8WOQFv.jpg
@Kiedys_Mialem_Fejm: moim zdaniem nikt tu nie ma racji
serio spróbuj się postawić w jej sytuacji i już nie będzie takie jednoznaczne
narazie unosisz się emocjami, czujesz się pokrzywdzony więc taki a nie inny ogląd sytuacji

też byłem w związku na odległość, dziewczyna pracowała w gastro i nie raz jak do niej jechałem na weekend to akurat wypadała jej zmiana. Takie życie, taka branża do pracy wakacyjnej i co? Nie mogłem mieć
Czy ma mnie w dupie to nie wiem, ale od soboty spamuje relacjami i wpisami na fb jaka to szczęśliwa nie jest, żeby mnie wkurzyć.


@Kiedys_Mialem_Fejm: XDDDDDDD no offense, ale jak ona taka ze musi to na jakies gowno-relacje na FB/Ig wstawiac to ŚMIECI WYRZUCIŁY SIĘ SAME ( ͡° ͜ʖ ͡°)